تازه های خبری:

جلسه شورای اداری اشکنان با حضور فرماندار لامرد برگزار شد اولین جلسه شورای اداری بخش اشکنان با حضور فرماندار لامرد در سال جدید برگزار شد.
حسن نیا جای خود را به رضازاده در مدیریت پخش فرآورده های نفتی ناحیه لامرد داد. مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید پخش فرآورده های نفتی لامرددر فرمانداری لامرد انجام گرفت.
سامانه میز خدمت در سایت فرمانداری لامرد راه اندازی شد شبانی نژاد فرماندار لامرد تکریم ارباب رجوع ، تسریع در پاسخگویی به مردم و حل مشکلات از طریق فن آوری های نوین را ضروری خواند  
تجلیل از کارگران خدمات شهر شهرداری لامرد   شبانی نژاد فرماندار لامرد گفت:کارگران شهری شهرداری سفیران پاکیزگی و خدمت بی منت بوده و هستند
دیدار با خانواده معزز شهدا توسط معاون فرماندار لامرد در این بازدید فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه لامرد ، رییس اداره آموزش و پرورش و ریاست بنیاد شهید شهرستان با همراهی جمعی از بسیجیان عزیز معاون فرماندار لامرد را همراهی می کردند
بازدید سرزده معاون فرماندار شهرستان لامرد از تامین اجتماعی لامرد به گزارش روابط عمومی فرمانداری لامرد محمد پیشاهنگ معاون فرماندار لامرد با همراهی کارشناسان این اداره به طور سرزده در تامین اجتماعی لامرد حضور پیدا کرد.
تقدیر فرماندار شهرستان لامرد از بانوی  فوتبالیست نخبه لامردی فرماندار شهرستان لامرد از زهرا احمدی زاده بانوی موفق و فوتسالیست لامردی تجلیل کرد.  
شورا ی فرهنگ عمومی لامرد از کلام تا عمل بزرگترین جشن ازدواج آسان با استقبال ۱۲ هزار نفر در لامرد
اتحاد و همدلی و یک صدایی  رمز موفقیت و بهبود خدمات رسانی شبانی نژاد در جمع اهالی روستای میرحسنی:تحاد و همدلی مردم روستای میرحسنی در راستای پیشرفت و شکوفایی این روستا الگویی مناسب و قابل ستایش می باشد.
جوانان جویای کار بومی به اشتغال بکار در صنایع منطقه امیدوار هستند علوی در جمع کارگران لامرد مطرح کرد:بخشنامه های لازم برای جذب نیروهای بومی در صنایع لامرد و مهر اخذ شده است

فرماندار

حسین شبانی نژاد

حسین شبانی نژاد

شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۶

دومین جلسه کمیته بانوان شورای شهر لامرد با حضور پیشاهنگ معاون فرمانداری لامرد، جمالی رئیس شورای شهر لامرد، لیلا بهزادی عضو شورای شهر لامرد و رئیس این کمیته بهمراه رابطین بانوان در ادارات برگزار شد.

photo 2018 04 30 15 57 45

🔷در این جلسه محمد جمالی ضمن اعلام حمایت از طرح های مربوط به حوزه بانوانگفت: طرح کمیته بانوان شورای شهر با ابتکار خانم بهزادی و تیم مشاوره ایشان در لامرد شکل گرفته که این کمیته با مشارکت و مطالبه گری بانوان میتواند برای رسیدن به اهداف این قشر مثمر ثمر واقع گردیده و پایه گذاری خوبی در این زمینه باشد.

🔷رئیس شورای شهر لامرد حضور خانم بهزادی در شورای شهر را یک موفقیت برای بانوان برشمرد و ابراز داشت: ایشان همواره پیگیر امورات بانوان در جلسات شورا هستند و امیدواریم بانوان با توجه به این فرصت ایجاد شده و در دوره ای که یک نماینده در شورای شهر دارند با مشارکت، ارائه طرح و ایده و مطالبه گری خود به آنچه که شایسته این قشر هست دست یابند.

🔷پیشاهنگ معاون فرمانداری لامرد هم ضمن ابراز خرسندی از تشکیل این کمیته اعلام کرد: فرمانداری لامرد از مصوبات و طرح های مختلف حوزه بانوان و در راس آن خانم بهزادی عضو شورای شهر لامرد و خانم عباسی مشاور فرماندار در امور بانوان حمایت خواهد کرد.

🔷لیلا بهزادی عضو شورای شهر لامرد در جمع کمیته بانوان شهر لامرد گفت: این کمیته که در ابتدا طرح آن از لامرد شکل گرفت امروز به یک طرح کشوری تبدیل شده و شامل نمایندگان بانوان شورای شهر در ادارات و نهادها، نمایندگان اقشار مختلف زنان در شهر و نمایندگان بانوان فعال در سمن های مرتبط با حوزه زنان می باشد.

🔷بهزادی در ادامه به برخی اقدامات شورای شهر و شهرداری لامرد در حوزه بانوان اشاره کرد و گفت: طرح راه اندازی بازارچه خود اشتغالی با اولویت ایجاد اشتغال برای زنان کم بضاعت و طرح راه اندازی مرکز مشاوره با هدف ارائه خدمات مشاوره ای در جامعه و پیگیری ایجاد روشنایی معابر جهت پیاده روی شبانه بانوان هم اکنون در دستور کار شورا و شهرداری لامرد قرار دارد.

🔷لیلا بهزادی در این جلسه از اختصاص یک میلیارد ریال اعتبار از سوی مهندس افشانی معاونت عمرانی وزارت کشور برای ساخت پارک بانوان خبر داد.

🔷لیلا بهزادی افزود: با مکاتبه و پیگیری اینجانب با معاون امور بانوان نهاد ریاست جمهوری تعداد ۱۲۵ سهمیه پرداخت تسهیلات ۳ میلیون تومانی برای بانوان بی بضاعت و بی سرپرست اخذ شد که تا کنون بیشتر این افراد تسهیلات را دریافت نموده اند.

🔷همچنین در این جلسه مسائل و مشکلات بانوان مطرح و مورد بررسی قرار گرفت که راه اندازی صندوق قرض الحسنه ویژه بانوان کارمند و طرح درخت کاری بانوان در این جلسه مطرح و جهت اجرا و انجام مقدمات آن در دستور کار شورای شهر لامرد قرار خواهد گرفت.

پر بازدیدترین اخبار

آخرین خبرها

تمامی حقوق برای وبگاه فرمانداری لامرد محفوظ است ، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Template Design:Dima Group