تازه های خبری:

همایش تجلیل از شهرداران و دهیاران شهرستان لامرد برگزار گردید. فرماندار لامرد گفت: ما از شوراهابرنامه منسجم ۴ ساله می‌خواهیم یعنی شورای پنجم باید یک برنامه مدون و مشخص برای چهار سال خود ارائه نماید.  
غرش هواپیمای چهار موتوره شرکت هواپیمایی ماهان  نویدبخش آینده ای روشن برای حمل و نقل هوایی شهرستان لامرد اولین پرواز هواپیمایی ماهان از مقصد تهران به لامردو بالعکس  انجام شد.  
فرمانداری لامرد به عطر پرچم حرم مطهر حضرت معصومه (س) معطر گردید فرماندار لامرد:دهه پر فروغ کرامت فرصت ارشمندی برای معرفی و شرح ویزگیها و خصوصیات ائمه اطهار و بخصوص حضرت معومه(س)و حضرت امام رضا(ع)می باشد.  
ستاد پاسداشت عفاف و حجاب شهرستان لامرد با حضور معاون فرماندار تشکیل گردید. پیشاهنگ :همه اندیشمندان نظر واحد دارند که اگر می خواهیم زندگی و خانوده  سالمی داشته باشیم باید در ابتدا جامعه سالمی را ایجاد کنیم.  
کارگاه آموزشی مهارتهای ارتباطی با همسر به همت دفتر امور بانوان فرمانداری لامرد تشکیل گردید شبانی نژاد:آموزش می‌تواند در استحکام و تداوم خانواده و همینطور جلوگیری از طلاق های ناخواسته در بین خانواده ها موثر باشد
پروژه انتقال آب از خلیج فارس به شهرستان لامرد به زودی آغاز خواهد میز سرمایه گذاری شهرستان لامرد با حضور فرماندار و کارشناسان ارشد اداره صنعت معدن و تجارت استان فارس در فرمانداری لامرد تشکیل گردید.
آغازین روز هفته بهزیستی با عطر شهدای گمنام معطر گردید پرسنل اداره بهزیستی شهرستان لامرد به اتفاق پیشاهنگ معاون فرماندار لامرد در شهدای گمنام به ساحت  این کبوتران پرکشیده ادای احترام کردند.
جلسه هماهنگی راه اندازی پروازی تهران-لامرد-تهران باحضور مدیر کل خدمات فرودگاهی ماهان برگزار شد. شهرستان لامرد در جنوب استان فارس و به استان هرمزگان و دیگر شهرستانهای همجوار ارتباط بسیار خوبی دارد
دیدار ریاست و پرسنل اداره بهزیستی شهرستان لامرد با فرماندار به مناسبت هفته بهزیستی 🔹فرماندار با اشاره به افزایش خدمات به نهاد های حمایتی  در دولت تدبیر و امید ابراز امیدواری کرد که ب

فرماندار

حسین شبانی نژاد

حسین شبانی نژاد

شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۶

دومین جلسه کمیته بانوان شورای شهر لامرد با حضور پیشاهنگ معاون فرمانداری لامرد، جمالی رئیس شورای شهر لامرد، لیلا بهزادی عضو شورای شهر لامرد و رئیس این کمیته بهمراه رابطین بانوان در ادارات برگزار شد.

photo 2018 04 30 15 57 45

🔷در این جلسه محمد جمالی ضمن اعلام حمایت از طرح های مربوط به حوزه بانوانگفت: طرح کمیته بانوان شورای شهر با ابتکار خانم بهزادی و تیم مشاوره ایشان در لامرد شکل گرفته که این کمیته با مشارکت و مطالبه گری بانوان میتواند برای رسیدن به اهداف این قشر مثمر ثمر واقع گردیده و پایه گذاری خوبی در این زمینه باشد.

🔷رئیس شورای شهر لامرد حضور خانم بهزادی در شورای شهر را یک موفقیت برای بانوان برشمرد و ابراز داشت: ایشان همواره پیگیر امورات بانوان در جلسات شورا هستند و امیدواریم بانوان با توجه به این فرصت ایجاد شده و در دوره ای که یک نماینده در شورای شهر دارند با مشارکت، ارائه طرح و ایده و مطالبه گری خود به آنچه که شایسته این قشر هست دست یابند.

🔷پیشاهنگ معاون فرمانداری لامرد هم ضمن ابراز خرسندی از تشکیل این کمیته اعلام کرد: فرمانداری لامرد از مصوبات و طرح های مختلف حوزه بانوان و در راس آن خانم بهزادی عضو شورای شهر لامرد و خانم عباسی مشاور فرماندار در امور بانوان حمایت خواهد کرد.

🔷لیلا بهزادی عضو شورای شهر لامرد در جمع کمیته بانوان شهر لامرد گفت: این کمیته که در ابتدا طرح آن از لامرد شکل گرفت امروز به یک طرح کشوری تبدیل شده و شامل نمایندگان بانوان شورای شهر در ادارات و نهادها، نمایندگان اقشار مختلف زنان در شهر و نمایندگان بانوان فعال در سمن های مرتبط با حوزه زنان می باشد.

🔷بهزادی در ادامه به برخی اقدامات شورای شهر و شهرداری لامرد در حوزه بانوان اشاره کرد و گفت: طرح راه اندازی بازارچه خود اشتغالی با اولویت ایجاد اشتغال برای زنان کم بضاعت و طرح راه اندازی مرکز مشاوره با هدف ارائه خدمات مشاوره ای در جامعه و پیگیری ایجاد روشنایی معابر جهت پیاده روی شبانه بانوان هم اکنون در دستور کار شورا و شهرداری لامرد قرار دارد.

🔷لیلا بهزادی در این جلسه از اختصاص یک میلیارد ریال اعتبار از سوی مهندس افشانی معاونت عمرانی وزارت کشور برای ساخت پارک بانوان خبر داد.

🔷لیلا بهزادی افزود: با مکاتبه و پیگیری اینجانب با معاون امور بانوان نهاد ریاست جمهوری تعداد ۱۲۵ سهمیه پرداخت تسهیلات ۳ میلیون تومانی برای بانوان بی بضاعت و بی سرپرست اخذ شد که تا کنون بیشتر این افراد تسهیلات را دریافت نموده اند.

🔷همچنین در این جلسه مسائل و مشکلات بانوان مطرح و مورد بررسی قرار گرفت که راه اندازی صندوق قرض الحسنه ویژه بانوان کارمند و طرح درخت کاری بانوان در این جلسه مطرح و جهت اجرا و انجام مقدمات آن در دستور کار شورای شهر لامرد قرار خواهد گرفت.

پر بازدیدترین اخبار

آخرین خبرها

تمامی حقوق برای وبگاه فرمانداری لامرد محفوظ است ، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Template Design:Dima Group