تازه های خبری:

همایش تجلیل از شهرداران و دهیاران شهرستان لامرد برگزار گردید. فرماندار لامرد گفت: ما از شوراهابرنامه منسجم ۴ ساله می‌خواهیم یعنی شورای پنجم باید یک برنامه مدون و مشخص برای چهار سال خود ارائه نماید.  
غرش هواپیمای چهار موتوره شرکت هواپیمایی ماهان  نویدبخش آینده ای روشن برای حمل و نقل هوایی شهرستان لامرد اولین پرواز هواپیمایی ماهان از مقصد تهران به لامردو بالعکس  انجام شد.  
فرمانداری لامرد به عطر پرچم حرم مطهر حضرت معصومه (س) معطر گردید فرماندار لامرد:دهه پر فروغ کرامت فرصت ارشمندی برای معرفی و شرح ویزگیها و خصوصیات ائمه اطهار و بخصوص حضرت معومه(س)و حضرت امام رضا(ع)می باشد.  
ستاد پاسداشت عفاف و حجاب شهرستان لامرد با حضور معاون فرماندار تشکیل گردید. پیشاهنگ :همه اندیشمندان نظر واحد دارند که اگر می خواهیم زندگی و خانوده  سالمی داشته باشیم باید در ابتدا جامعه سالمی را ایجاد کنیم.  
کارگاه آموزشی مهارتهای ارتباطی با همسر به همت دفتر امور بانوان فرمانداری لامرد تشکیل گردید شبانی نژاد:آموزش می‌تواند در استحکام و تداوم خانواده و همینطور جلوگیری از طلاق های ناخواسته در بین خانواده ها موثر باشد
پروژه انتقال آب از خلیج فارس به شهرستان لامرد به زودی آغاز خواهد میز سرمایه گذاری شهرستان لامرد با حضور فرماندار و کارشناسان ارشد اداره صنعت معدن و تجارت استان فارس در فرمانداری لامرد تشکیل گردید.
آغازین روز هفته بهزیستی با عطر شهدای گمنام معطر گردید پرسنل اداره بهزیستی شهرستان لامرد به اتفاق پیشاهنگ معاون فرماندار لامرد در شهدای گمنام به ساحت  این کبوتران پرکشیده ادای احترام کردند.
جلسه هماهنگی راه اندازی پروازی تهران-لامرد-تهران باحضور مدیر کل خدمات فرودگاهی ماهان برگزار شد. شهرستان لامرد در جنوب استان فارس و به استان هرمزگان و دیگر شهرستانهای همجوار ارتباط بسیار خوبی دارد
دیدار ریاست و پرسنل اداره بهزیستی شهرستان لامرد با فرماندار به مناسبت هفته بهزیستی 🔹فرماندار با اشاره به افزایش خدمات به نهاد های حمایتی  در دولت تدبیر و امید ابراز امیدواری کرد که ب

فرماندار

حسین شبانی نژاد

حسین شبانی نژاد

شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۶

رفع چالشهای ارتباط تولیدات تعاونی های روستایی و صنعت

photo 2018 05 01 11 02 12

🔷رفع چالشهای ارتباط تولیدات تعاونی های روستایی و صنعت مهمترین موضوع ملاقات مهندس احد بهجت حقیقی مدیرکل سازمان تعاون روستایی استان فارس و شبانی نژاد فرماندار لامرد.
🔶به گزارش روابط عمومی فرمانداری لامرد ، همزمان با روزهای برداشت محصول گندم ،کلزا و جو در شهرستان و کیفیت مطلوب محصولات سال جاری مدیرکل تعاون روستایی استان و مدیران شهرستان با فرماندار لامرد دیدار کردند.
🔸در این جلسه بهجت حقیقی با اشاره به اهمیت تشکل تعاونی های روستایی بخصوص در مناطقی که صنعت متناسب با کشاورزی رشد داشته بر لزوم انتقال تجارب علمی در هر دو حوزه با هدف اتصال این حلقه مهم تاکید کرد.
🔹شبانی نژاد فرماندار لامرد در این جلسه با تاکید بر جایگاه ویژه شهرستان و تلاشهای فراگیر نماینده محترم شهرستانهای لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی بر جذب بودجه در جهت رونق بیشتر شهرستان در حوزه های مختلف از حمایت های آیت الله علوی در کابینه به عنوان یک فرصت مغتنم برای استان نام برد .
🔶نماینده عالی دولت در شهرستان ضرورت مدیریت منابع آب در کنار هدایت کشت به سمت محصولات با وابستگی کمتر به آبیاری را از ملزومات شهرستان دانست .
وی با اشاره به توسعه راهها نگاه ویژه خود و مجموعه مدیریتی شهرستان به بحث صادرات را مطرح نمود و ابراز امیدواری کرد که با تلاش همه دست اند کاران لامرد یک قطب صادراتی در جنوب کشور شود.فرماندار لامرداز استقبال سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای توسعه رونق کسب و کار خبر داد و طراحی برنامه های مناسب برای استفاده از این پتاسیل را ضروری خواند

پر بازدیدترین اخبار

آخرین خبرها

تمامی حقوق برای وبگاه فرمانداری لامرد محفوظ است ، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Template Design:Dima Group