تازه های خبری:

جلسه شورای اداری اشکنان با حضور فرماندار لامرد برگزار شد اولین جلسه شورای اداری بخش اشکنان با حضور فرماندار لامرد در سال جدید برگزار شد.
حسن نیا جای خود را به رضازاده در مدیریت پخش فرآورده های نفتی ناحیه لامرد داد. مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید پخش فرآورده های نفتی لامرددر فرمانداری لامرد انجام گرفت.
سامانه میز خدمت در سایت فرمانداری لامرد راه اندازی شد شبانی نژاد فرماندار لامرد تکریم ارباب رجوع ، تسریع در پاسخگویی به مردم و حل مشکلات از طریق فن آوری های نوین را ضروری خواند  
تجلیل از کارگران خدمات شهر شهرداری لامرد   شبانی نژاد فرماندار لامرد گفت:کارگران شهری شهرداری سفیران پاکیزگی و خدمت بی منت بوده و هستند
دیدار با خانواده معزز شهدا توسط معاون فرماندار لامرد در این بازدید فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه لامرد ، رییس اداره آموزش و پرورش و ریاست بنیاد شهید شهرستان با همراهی جمعی از بسیجیان عزیز معاون فرماندار لامرد را همراهی می کردند
بازدید سرزده معاون فرماندار شهرستان لامرد از تامین اجتماعی لامرد به گزارش روابط عمومی فرمانداری لامرد محمد پیشاهنگ معاون فرماندار لامرد با همراهی کارشناسان این اداره به طور سرزده در تامین اجتماعی لامرد حضور پیدا کرد.
تقدیر فرماندار شهرستان لامرد از بانوی  فوتبالیست نخبه لامردی فرماندار شهرستان لامرد از زهرا احمدی زاده بانوی موفق و فوتسالیست لامردی تجلیل کرد.  
شورا ی فرهنگ عمومی لامرد از کلام تا عمل بزرگترین جشن ازدواج آسان با استقبال ۱۲ هزار نفر در لامرد
اتحاد و همدلی و یک صدایی  رمز موفقیت و بهبود خدمات رسانی شبانی نژاد در جمع اهالی روستای میرحسنی:تحاد و همدلی مردم روستای میرحسنی در راستای پیشرفت و شکوفایی این روستا الگویی مناسب و قابل ستایش می باشد.
جوانان جویای کار بومی به اشتغال بکار در صنایع منطقه امیدوار هستند علوی در جمع کارگران لامرد مطرح کرد:بخشنامه های لازم برای جذب نیروهای بومی در صنایع لامرد و مهر اخذ شده است

فرماندار

حسین شبانی نژاد

حسین شبانی نژاد

شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۶

فرماندار لامرد خواستار شد:
تفاهم نامه سه جانبه آموزش جوانان جویای کار بومی اجرایی شود

photo 2018 05 10 04 21 51

فرماندار لامرد از دستگاههای مرتبط با تفاهم نامه آموزش جوانان جویای کار در سایت انرژی بر لامرد خواست تا هرچه سریعتر این تفاهم نامه به مرحله اجرا درآید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری لامرد به نقل از افق فارس، فرماندار لامرد در جمع کارگران شهرستان لامرد ضمن تبریک روز کارگر به تمامی تلاشگران عرصه کار و تلاش در واحدهای تولیدی و کارخانجات ، گفت: شهرستان لامرد نسبتا به گذشته متفاوت شده است و امروز به عنوان یکی از شهرستانهای مطرح در حوزه صنعت استان فارس شناخته شده است.
حسین شبانی نژاد خاطرنشان کرد: باید با صبر ، تحمل و تدبیر و با توجه به شرایط فراهم شده زمینه حضور جوانان بومی در صنایع منطقه را تسهیل کرد.
فرماندار شهرستان لامرد با اشاره به دو مقوله " امنیت شغلی کارگران" و " رعایت اصول ایمنی در کارگاهها" ، اضافه کرد: کارفرمایان و متولیان حوزه کار باید در زمینه امنیت شغلی کارگران زحمتکش شهرستان و همچنین رعایت مسائل ایمنی کار دقت لازم را داشته باشند.
شبانی نژاد در ادامه تاکید کرد: تفاهم نامه سه جانبه میان منطقه ویژه اقتصادی لامرد، مرکز فنی و حرفه ای و فرمانداری در سفر وزیر کار به امضاء دکتر ربیعی رسید و ضرورت دارد که این مهم هرچه سریعتر اجرایی شود و جوانان جویای کار در رشته های مختلف مرتبط با صنایع آموزشهای لازم را ببینند.
فرماندار لامرد در ادامه ضمن تشکر از برگزار کنندگان این مراسم بر باشکوه برگزار شدن مراسم تجلیل از کارگران نمونه در هرسال تاکید کرد.

پر بازدیدترین اخبار

آخرین خبرها

تمامی حقوق برای وبگاه فرمانداری لامرد محفوظ است ، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Template Design:Dima Group