تازه های خبری:

همایش تجلیل از شهرداران و دهیاران شهرستان لامرد برگزار گردید. فرماندار لامرد گفت: ما از شوراهابرنامه منسجم ۴ ساله می‌خواهیم یعنی شورای پنجم باید یک برنامه مدون و مشخص برای چهار سال خود ارائه نماید.  
غرش هواپیمای چهار موتوره شرکت هواپیمایی ماهان  نویدبخش آینده ای روشن برای حمل و نقل هوایی شهرستان لامرد اولین پرواز هواپیمایی ماهان از مقصد تهران به لامردو بالعکس  انجام شد.  
فرمانداری لامرد به عطر پرچم حرم مطهر حضرت معصومه (س) معطر گردید فرماندار لامرد:دهه پر فروغ کرامت فرصت ارشمندی برای معرفی و شرح ویزگیها و خصوصیات ائمه اطهار و بخصوص حضرت معومه(س)و حضرت امام رضا(ع)می باشد.  
ستاد پاسداشت عفاف و حجاب شهرستان لامرد با حضور معاون فرماندار تشکیل گردید. پیشاهنگ :همه اندیشمندان نظر واحد دارند که اگر می خواهیم زندگی و خانوده  سالمی داشته باشیم باید در ابتدا جامعه سالمی را ایجاد کنیم.  
کارگاه آموزشی مهارتهای ارتباطی با همسر به همت دفتر امور بانوان فرمانداری لامرد تشکیل گردید شبانی نژاد:آموزش می‌تواند در استحکام و تداوم خانواده و همینطور جلوگیری از طلاق های ناخواسته در بین خانواده ها موثر باشد
پروژه انتقال آب از خلیج فارس به شهرستان لامرد به زودی آغاز خواهد میز سرمایه گذاری شهرستان لامرد با حضور فرماندار و کارشناسان ارشد اداره صنعت معدن و تجارت استان فارس در فرمانداری لامرد تشکیل گردید.
آغازین روز هفته بهزیستی با عطر شهدای گمنام معطر گردید پرسنل اداره بهزیستی شهرستان لامرد به اتفاق پیشاهنگ معاون فرماندار لامرد در شهدای گمنام به ساحت  این کبوتران پرکشیده ادای احترام کردند.
جلسه هماهنگی راه اندازی پروازی تهران-لامرد-تهران باحضور مدیر کل خدمات فرودگاهی ماهان برگزار شد. شهرستان لامرد در جنوب استان فارس و به استان هرمزگان و دیگر شهرستانهای همجوار ارتباط بسیار خوبی دارد
دیدار ریاست و پرسنل اداره بهزیستی شهرستان لامرد با فرماندار به مناسبت هفته بهزیستی 🔹فرماندار با اشاره به افزایش خدمات به نهاد های حمایتی  در دولت تدبیر و امید ابراز امیدواری کرد که ب

فرماندار

حسین شبانی نژاد

حسین شبانی نژاد

شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۶

فرماندار لامرد خواستار شد:
تفاهم نامه سه جانبه آموزش جوانان جویای کار بومی اجرایی شود

photo 2018 05 10 04 21 51

فرماندار لامرد از دستگاههای مرتبط با تفاهم نامه آموزش جوانان جویای کار در سایت انرژی بر لامرد خواست تا هرچه سریعتر این تفاهم نامه به مرحله اجرا درآید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری لامرد به نقل از افق فارس، فرماندار لامرد در جمع کارگران شهرستان لامرد ضمن تبریک روز کارگر به تمامی تلاشگران عرصه کار و تلاش در واحدهای تولیدی و کارخانجات ، گفت: شهرستان لامرد نسبتا به گذشته متفاوت شده است و امروز به عنوان یکی از شهرستانهای مطرح در حوزه صنعت استان فارس شناخته شده است.
حسین شبانی نژاد خاطرنشان کرد: باید با صبر ، تحمل و تدبیر و با توجه به شرایط فراهم شده زمینه حضور جوانان بومی در صنایع منطقه را تسهیل کرد.
فرماندار شهرستان لامرد با اشاره به دو مقوله " امنیت شغلی کارگران" و " رعایت اصول ایمنی در کارگاهها" ، اضافه کرد: کارفرمایان و متولیان حوزه کار باید در زمینه امنیت شغلی کارگران زحمتکش شهرستان و همچنین رعایت مسائل ایمنی کار دقت لازم را داشته باشند.
شبانی نژاد در ادامه تاکید کرد: تفاهم نامه سه جانبه میان منطقه ویژه اقتصادی لامرد، مرکز فنی و حرفه ای و فرمانداری در سفر وزیر کار به امضاء دکتر ربیعی رسید و ضرورت دارد که این مهم هرچه سریعتر اجرایی شود و جوانان جویای کار در رشته های مختلف مرتبط با صنایع آموزشهای لازم را ببینند.
فرماندار لامرد در ادامه ضمن تشکر از برگزار کنندگان این مراسم بر باشکوه برگزار شدن مراسم تجلیل از کارگران نمونه در هرسال تاکید کرد.

پر بازدیدترین اخبار

آخرین خبرها

تمامی حقوق برای وبگاه فرمانداری لامرد محفوظ است ، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Template Design:Dima Group