تازه های خبری:

همایش تجلیل از شهرداران و دهیاران شهرستان لامرد برگزار گردید. فرماندار لامرد گفت: ما از شوراهابرنامه منسجم ۴ ساله می‌خواهیم یعنی شورای پنجم باید یک برنامه مدون و مشخص برای چهار سال خود ارائه نماید.  
غرش هواپیمای چهار موتوره شرکت هواپیمایی ماهان  نویدبخش آینده ای روشن برای حمل و نقل هوایی شهرستان لامرد اولین پرواز هواپیمایی ماهان از مقصد تهران به لامردو بالعکس  انجام شد.  
فرمانداری لامرد به عطر پرچم حرم مطهر حضرت معصومه (س) معطر گردید فرماندار لامرد:دهه پر فروغ کرامت فرصت ارشمندی برای معرفی و شرح ویزگیها و خصوصیات ائمه اطهار و بخصوص حضرت معومه(س)و حضرت امام رضا(ع)می باشد.  
ستاد پاسداشت عفاف و حجاب شهرستان لامرد با حضور معاون فرماندار تشکیل گردید. پیشاهنگ :همه اندیشمندان نظر واحد دارند که اگر می خواهیم زندگی و خانوده  سالمی داشته باشیم باید در ابتدا جامعه سالمی را ایجاد کنیم.  
کارگاه آموزشی مهارتهای ارتباطی با همسر به همت دفتر امور بانوان فرمانداری لامرد تشکیل گردید شبانی نژاد:آموزش می‌تواند در استحکام و تداوم خانواده و همینطور جلوگیری از طلاق های ناخواسته در بین خانواده ها موثر باشد
پروژه انتقال آب از خلیج فارس به شهرستان لامرد به زودی آغاز خواهد میز سرمایه گذاری شهرستان لامرد با حضور فرماندار و کارشناسان ارشد اداره صنعت معدن و تجارت استان فارس در فرمانداری لامرد تشکیل گردید.
آغازین روز هفته بهزیستی با عطر شهدای گمنام معطر گردید پرسنل اداره بهزیستی شهرستان لامرد به اتفاق پیشاهنگ معاون فرماندار لامرد در شهدای گمنام به ساحت  این کبوتران پرکشیده ادای احترام کردند.
جلسه هماهنگی راه اندازی پروازی تهران-لامرد-تهران باحضور مدیر کل خدمات فرودگاهی ماهان برگزار شد. شهرستان لامرد در جنوب استان فارس و به استان هرمزگان و دیگر شهرستانهای همجوار ارتباط بسیار خوبی دارد
دیدار ریاست و پرسنل اداره بهزیستی شهرستان لامرد با فرماندار به مناسبت هفته بهزیستی 🔹فرماندار با اشاره به افزایش خدمات به نهاد های حمایتی  در دولت تدبیر و امید ابراز امیدواری کرد که ب

فرماندار

حسین شبانی نژاد

حسین شبانی نژاد

شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۶

به مناسبت روز معلم فرماندار شهرستان لامرد به دیدار چند خانواده فرهنگی فقید  شهرستان رفت

IMG 9808 new

🔸فرماندار شهرستان لامرد در ملاقات با خانواده فرهنگیان فقید سروده و امینی گفت:
قدر معلمان را تا روزی که در میانمان هستند بدانیم و از تکریم ایشان غافل نشویم
🔷به مناسبت روز معلم فرماندار شهرستان لامرد به دیدار چند خانواده فرهنگی فقید شهرستان رفت
🔶به گزارش روابط عمومی فرمانداری لامرد در این بازدید رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان فرماندار را همراهی میکرد.شبانی نژاد ضمن تقدیر از جایگاه ویژه معلم و تشریح شرایط سخت فعالیت در حوزه آموزش و فرهنگ ،معلمین را معماران بدنه اجتماع و تربیت کننده نسل آینده ساز خواند.
🔶شبانی نژاد با تقدیر از همه دستگاههای که در مناسبتها جایگاه قشر زحمت کش فرهنگیان را ارج می نهند گفت:باید تلاش کنیم جایگاه نیروهای فرهنگی قبل از آنکه چراغ عمرشان به خاموشی گراید تکریم نماییم ،به مسایل معیشت و رفاه خود و خاواده شان بپردازیم و همه چیز را برای بعد از فقدان این نیروهای با ارزش نگذاریم. در این بازدید صمیمانه فرماندار شهرستان لامرد از نزدیک د ر جریان مشکلات خانواده فرهنگیان مذکور قرار گرفت

IMG 9831 new

پر بازدیدترین اخبار

آخرین خبرها

تمامی حقوق برای وبگاه فرمانداری لامرد محفوظ است ، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Template Design:Dima Group