تازه های خبری:

دیدار صمیمی متولیان آب با بخشدار مرکزی لامرد جلسه بررسی مشکلات آب مصرفی روستاهای بخش مرکزی،با حضور بخشدار،مدیریت آبفا روستایی،آبفا شهری،شورای بخش در محل بخشداری برگزار گردید.
اجرایی شدن آغاز عملیات باند دوم  و دوربرگردان های مسیر لامرد تونل شهید باقری در ایستگاه آخر شبانی نژاد فرماندار لامرد برنامه ریزی در سه مرحله کوتاه مدت ،میان مدت و بلند مدت را با توجه به هزینه بر بودن پروژه ها ضروری خواند و ایجاد پارکینگ اختصاصی در منطقه ویژه اقتصادی را از موارد مهم  درکاهش ترافیک در مسیر خروجی شهرستان لامرد به سمت  تونل شهید باقری عنوان کرد.
دیدار اعضای شورای اسلامی و منتخب این شورا به عنوان شهردار چاهورز با فرماندار لامرد شبانی  نژاد  اتحاد را کلید موفقیت های همه مجموعه ها عنوان کرد و گفت :تا زمانی که اتحاد خود را حفظ کنید و همواره پیوند بین شورا و شهردار دوستانه و در سایه تفاهم باشد شهر چاهورز پیشرفت خواهد کرد
آتش سوزی در مراتع شهرستان لامرد مهار شد حسین شبانی نژاد فرماندار لامرد: نیرو‌های منابع طبیعی، سپاه، اتش نشانی و هلال احمر، توانستند با عبور از منطقه صعب العبور و گرما، آتش را مهار کنند.
اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان لامرد در سال جدید با حضور شبانی نژاد فرماندار لامرد تشکیل گردید این جلسه با محوریت تبدیل به احسن مکان های آموزشی و همینطور تجاری‌سازی مکان های فرهنگی که کاربری آموزشی ندارنددر جهت ایجاد درآمد پایدار برای مجموعه آموزش و پرورش با مشارکت سرمایه گذاران برگزار گردید .
برگزاری ​نشست فعالان عرصه حمل و نقل کارخانه سیمان لامرد فرماندار لامرد : کارخانه سیمان لامرد الگویی خوب برای مراکز صنعتی در بکارگیری نیروهای بومی می باشد
بازدید سرزده فرماندار از استخر و مجموعه ورزشی تابناک لامرد فرماندار لامرد با اعلام عدم رضایت از روند تکمیل پروژه گفت : برای من قابل قبول نیست که چنین امکانات رفاهی بواسطه سهل انگاری یا عدم برنامه ریزی درست در نیمه راه تکمیل شدن متوقف بماند.
نشست پیگیری آموزش جوانان بومی جویای کار در سایت انرژی بر لامرد برگزار شد شبانی نژاد خبر داد:تفاهم نامه آموزش جوانان بومی (لامرد و مهر) جویای کار در سایت انرژی بر لامرد باحضور وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در لامرد به امضاء رسید
جلسه شورای اداری اشکنان با حضور فرماندار لامرد برگزار شد اولین جلسه شورای اداری بخش اشکنان با حضور فرماندار لامرد در سال جدید برگزار شد.
حسن نیا جای خود را به رضازاده در مدیریت پخش فرآورده های نفتی ناحیه لامرد داد. مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید پخش فرآورده های نفتی لامرددر فرمانداری لامرد انجام گرفت.

فرماندار

حسین شبانی نژاد

حسین شبانی نژاد

شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۶

دغدغه همه مسوولین ارشد شهرستان و نماینده محترم فعالیت فراگیر فرودگاه و وجود پروازهای فعال می باشد.

photo 2018 03 18 09 39 45

?در این جلسه هاشمی رئیس ایستگاه هواپیمایی آسمان در مورد شرایط و روند افت و تعطیلی پروازهای فرودگاه لامرد و بخصوص مشکلات شرکت آسمان در ارائه خدمات پروازی توضیحاتی را ارائه نمود
♦️هاشمی فعال کردن پروازها را در روند پیشرفت شهرستان بسیار مهم وحمایت ادارات دولتی شرکت های فعال در شهرستان و علاقمندی مردم به استفاده از پروازهای فرودگاه لامرد را شرط اصلی ادامه فعالیت شرکت های هواپیمایی عنوان نمود
♦️در ادامه فرماندار لامرد ضمن تقدیر از پرسنل زحمت کش این شرکت خدمات ارائه شده توسط شرکت هواپیمایی آسمان پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را برای مردم بسیار مشهود و باارزش ارزیابی کرد.شبانی نژاد اضافه نمود: سابقه خوب این شرکت و علاقمندی مردم دو پارامتری است که توجه به آن نوید روزهای بهتر را میدهد.
♦️نماینده عالی دولت اضافه نمود : دغدغه همه مسوولین ارشد شهرستان و نماینده محترم فعالیت فراگیر فرودگاه و وجود پروازهای فعال می باشد.
♦️فرماندار لامرد وجود پروازهای این فرودگاه را یک اعتبار برای شهرستان و موجب رونق بیشتر در حوزه های مختلف صنعتی،اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی عنوان نمود.
راه اندازی تونل شهید باقری موجب تسهیل دسترسی به فرودگاه لامرد برای شهرستانهای همجوار و کاهش چشمگیر زمان سفر و تشویق به استفاده از فرودگاه لامرد خواهد گردید.
♦️فرماندار لامرد از حمایت کامل خود و مجموعه اداری شهرستان برای رفع هر چه سریعتر مشکلات فعال شدن پروازهای شهرستان خبر داد.
♦️شبانی نژاد وجود پروازهای خارجی را یک نیاز مبرم برای شهرستان با توجه به ارتباط تنگاتنگ اکثر مردم با کشورهای حوزه خلیج فارس عنوان کرد و فعالیت جدی در حوزه پروازهای خارجی را خواستار شد.

 

پر بازدیدترین اخبار

آخرین خبرها

تمامی حقوق برای وبگاه فرمانداری لامرد محفوظ است ، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Template Design:Dima Group