تازه های خبری:

دیدار صمیمی متولیان آب با بخشدار مرکزی لامرد جلسه بررسی مشکلات آب مصرفی روستاهای بخش مرکزی،با حضور بخشدار،مدیریت آبفا روستایی،آبفا شهری،شورای بخش در محل بخشداری برگزار گردید.
اجرایی شدن آغاز عملیات باند دوم  و دوربرگردان های مسیر لامرد تونل شهید باقری در ایستگاه آخر شبانی نژاد فرماندار لامرد برنامه ریزی در سه مرحله کوتاه مدت ،میان مدت و بلند مدت را با توجه به هزینه بر بودن پروژه ها ضروری خواند و ایجاد پارکینگ اختصاصی در منطقه ویژه اقتصادی را از موارد مهم  درکاهش ترافیک در مسیر خروجی شهرستان لامرد به سمت  تونل شهید باقری عنوان کرد.
دیدار اعضای شورای اسلامی و منتخب این شورا به عنوان شهردار چاهورز با فرماندار لامرد شبانی  نژاد  اتحاد را کلید موفقیت های همه مجموعه ها عنوان کرد و گفت :تا زمانی که اتحاد خود را حفظ کنید و همواره پیوند بین شورا و شهردار دوستانه و در سایه تفاهم باشد شهر چاهورز پیشرفت خواهد کرد
آتش سوزی در مراتع شهرستان لامرد مهار شد حسین شبانی نژاد فرماندار لامرد: نیرو‌های منابع طبیعی، سپاه، اتش نشانی و هلال احمر، توانستند با عبور از منطقه صعب العبور و گرما، آتش را مهار کنند.
اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان لامرد در سال جدید با حضور شبانی نژاد فرماندار لامرد تشکیل گردید این جلسه با محوریت تبدیل به احسن مکان های آموزشی و همینطور تجاری‌سازی مکان های فرهنگی که کاربری آموزشی ندارنددر جهت ایجاد درآمد پایدار برای مجموعه آموزش و پرورش با مشارکت سرمایه گذاران برگزار گردید .
برگزاری ​نشست فعالان عرصه حمل و نقل کارخانه سیمان لامرد فرماندار لامرد : کارخانه سیمان لامرد الگویی خوب برای مراکز صنعتی در بکارگیری نیروهای بومی می باشد
بازدید سرزده فرماندار از استخر و مجموعه ورزشی تابناک لامرد فرماندار لامرد با اعلام عدم رضایت از روند تکمیل پروژه گفت : برای من قابل قبول نیست که چنین امکانات رفاهی بواسطه سهل انگاری یا عدم برنامه ریزی درست در نیمه راه تکمیل شدن متوقف بماند.
نشست پیگیری آموزش جوانان بومی جویای کار در سایت انرژی بر لامرد برگزار شد شبانی نژاد خبر داد:تفاهم نامه آموزش جوانان بومی (لامرد و مهر) جویای کار در سایت انرژی بر لامرد باحضور وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در لامرد به امضاء رسید
جلسه شورای اداری اشکنان با حضور فرماندار لامرد برگزار شد اولین جلسه شورای اداری بخش اشکنان با حضور فرماندار لامرد در سال جدید برگزار شد.
حسن نیا جای خود را به رضازاده در مدیریت پخش فرآورده های نفتی ناحیه لامرد داد. مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید پخش فرآورده های نفتی لامرددر فرمانداری لامرد انجام گرفت.

فرماندار

حسین شبانی نژاد

حسین شبانی نژاد

شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۶

وزیر کشور در حکمی حسین شبانی نژاد را به سمت فرماندار شهرستان لامرد در استان فارس منصوب کرد. 

IMG 4156

دکترعلوی نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی در این مراسم  فرمانداری را نهادی مقدس و متعلق به همه ی مردم دانست و گفت: خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی از دریچه این نهاد به مردم منتقل می شود و مردم از طریق فرمانداری، مسائل و مشکلات را پیگیری می کنند.

نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس افزود: شهرستان های لامرد و مهر یکی از مناطق مهم و استراتژیک برای استان فارس هستند و حل مشکل اشتغال لامرد و مهر و استان فارس در این منطقه پیش بینی و برنامه ریزی شده است و حال با توجه به بحران آب باید فرصت ها را برای تحقق این مهم فراهم کنیم که نیاز به فعالیت همگانی دارد و نقش فرمانداران در این منطقه بسیار پراهمیت است بنابراین آنچه باید در نظر بگیریم و سیاسی کاری را کنار بگذاریم و در مدیریت منطقه با فراجناحی برای حل مشکلات مردم قدم برداریم.
وی تصریح کرد: شهرستان لامرد با وجود مدیران جهادی رشدی شتابان داشته و این نتیجه عملکرد فراجناحی برای رشد و توسعه منطقه بوده است اما از زمانیکه بازی های سیاسی شروع شد و شاهد بودیم که سرعت رشد و توسعه آهسته تر شد و تلاشم این بوده که بصورت فراجناحی در خدمت مردم باشم و از تمام سلیقه ها استفاده کنم.

علوی با بیان اینکه پیشرفت خوبی در این دو سال با جذب اعتبارات برای شهرستان های لامرد و مهر حاصل شده که نتیجه تلاش و همراهی فرمانداران و مدیران بوده است، گفت: تغییر با آغاز هر دولتی، امری طبیعی است. آقای منصوری تودیع شدند و آقای حسینی فرماندار مستقل و معتدل تشریف آوردند و شاهد آن بودیم که از تمام جناح ها استفاده کردند و در آن روز معارفه او دست دوستی دراز کردیم و جناح رقیب هم بیایند و از این فرصت استفاده کنند و افرادی همراه ما در انتخابات نبودند اما با تمدید حکم آنان موافقت شد و منشاء خیر و برکت در منطقه شدند اما برخی عزیزان هم بودند که ما نسبت به آنان لطف داشتیم اما قدری کم لطفی کردند و تاجاییکه مدیران کل آنان را می خواستند و از آنان تعهد می گرفتند و یک خط قرمز ما رهبری است و خط قرمز دیگر هم دیگر مردم است که توهین به مردم و زمین گذاشتن کار مردم را تحمل نمی کنیم و برخورد خواهیم کرد.فرماندار جدید لامرد پس از دریافت حکم انتصاب خود با حضار سخن گفت

حسین شبانی نژاد فرماندار جدید لامرد توسعه اقتصادی اجتماعی را ضرورت جامعه دانست گفت: امروز جامعه نیاز به وحدت و همدلی دارد،جامعه ای که درون خودش وحدت نداشته باشد از قدرتهای بزرگ ضربه می خورد.
وی گفت: باتوجه به سیاست های اقتصاد مقاومتی مقام معظم رهبری باید برنامه ریزی شود که در زمینه مسائل اقتصادی ورود پیدا کنیم و براساس واقعیت ها و پتانسیلهای موجود لامرد با مردم حرف بزنیم و وعده دهیم اما شرایط شهرستان ما ویژه است که استاندار فارس آقای مهندس تبادار در توصیف آن چنین گفتند برنامه ریزی استان برای شهرستان لامرد اینطور است که عسلویه دیگر در شهرستان لامرد شکل گیرد.
فرماندار لامرد گفت: مطابق با افق آینده ای که نماینده دلسوز و مسئولان بزرگوار استان و کشور برای شهرستان لامرد درنظر گرفته اند و از این رو وظیفه همه ی است که در جذب سرمایه گذار تلاش کنیم.

شبانی نژاد از بخشداران خواست تا در زمینه شناسایی و جذب سرمایه گذاران تلاش کنند و اظهار کرد: بخشداران برنامه ریزی کنند و در مسائل جزئی ورود پیدا نکنند و سرمایه گذاران را شناسایی کرده تا بتوانیم صنایع پایین دستی آلومینیوم در منطقه ویژه اقتصادی را فعال کنیم و همکاری باهم در توسعه یافتگی شهرستان مشارکت داشته باشیم.

وی خطاب به مسئولان و اعضای شورای اداری لامرد گفت: شهرستان لامرد زادگاه وزیر پرافتخار و اخلاقمدار که در طول چهاردهه از انقلاب تلاش هایشان برای تک تک مردم واضح و روشن است و همه بر رفتارها و خدمات و دلسوزی های ایشان صحه می گذارند و حال مسئولان باید برای شهرستان برنامه داشته باشند و شهرستانی بسازیم هم آوازه آیت الله دکتر علوی.

حسین شبانی نژاد در ادامه گفت: خدمات بسیار زیادی توسط نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس در دوسال اخیر پیگیری شده است که واریز ۳۰ میلیارد تومان عوارض ارزش افزوده به حساب دهیاری ها و شهرداری ، تصویب کلیات شهرک مسکونی ۵۴ هزار نفری و آزادراه لامرد-پارسیان که به زودی عملیات اجرایی آن آغاز می شود و اهمیت این پروژه آنچنان است که در استان هرمزگان عنوان می شود.
اعتباراتی با پیگیریهای آقای علوی به تونل شهید باقری تزریق شده است و تمام تلاشم را خواهم کرد که تونل شهید باقری به زودی به مرحله بهره برداری برسد و دلهای خوب مردمان چاهورز و علامرودشت به شهرستان لامرد نزدیک تر شود.
وی از مسئولان خواست تا مردمداری را فراموش نکنند، گفت: مسئولان حواسشان به مردم باشد که مردم فقط خدا را دارند و امروز با چشمان خود می بینید، آن چیزی که موجب شکل گیری این جلسه شد؛ اراده خدا و قدرت خدا بود که فوق همه اراده ها و قدرت هاست.

IMG 4131

 IMG 4097

IMG 4170

پر بازدیدترین اخبار

آخرین خبرها

تمامی حقوق برای وبگاه فرمانداری لامرد محفوظ است ، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Template Design:Dima Group