تازه های خبری:

همایش تجلیل از شهرداران و دهیاران شهرستان لامرد برگزار گردید. فرماندار لامرد گفت: ما از شوراهابرنامه منسجم ۴ ساله می‌خواهیم یعنی شورای پنجم باید یک برنامه مدون و مشخص برای چهار سال خود ارائه نماید.  
غرش هواپیمای چهار موتوره شرکت هواپیمایی ماهان  نویدبخش آینده ای روشن برای حمل و نقل هوایی شهرستان لامرد اولین پرواز هواپیمایی ماهان از مقصد تهران به لامردو بالعکس  انجام شد.  
فرمانداری لامرد به عطر پرچم حرم مطهر حضرت معصومه (س) معطر گردید فرماندار لامرد:دهه پر فروغ کرامت فرصت ارشمندی برای معرفی و شرح ویزگیها و خصوصیات ائمه اطهار و بخصوص حضرت معومه(س)و حضرت امام رضا(ع)می باشد.  
ستاد پاسداشت عفاف و حجاب شهرستان لامرد با حضور معاون فرماندار تشکیل گردید. پیشاهنگ :همه اندیشمندان نظر واحد دارند که اگر می خواهیم زندگی و خانوده  سالمی داشته باشیم باید در ابتدا جامعه سالمی را ایجاد کنیم.  
کارگاه آموزشی مهارتهای ارتباطی با همسر به همت دفتر امور بانوان فرمانداری لامرد تشکیل گردید شبانی نژاد:آموزش می‌تواند در استحکام و تداوم خانواده و همینطور جلوگیری از طلاق های ناخواسته در بین خانواده ها موثر باشد
پروژه انتقال آب از خلیج فارس به شهرستان لامرد به زودی آغاز خواهد میز سرمایه گذاری شهرستان لامرد با حضور فرماندار و کارشناسان ارشد اداره صنعت معدن و تجارت استان فارس در فرمانداری لامرد تشکیل گردید.
آغازین روز هفته بهزیستی با عطر شهدای گمنام معطر گردید پرسنل اداره بهزیستی شهرستان لامرد به اتفاق پیشاهنگ معاون فرماندار لامرد در شهدای گمنام به ساحت  این کبوتران پرکشیده ادای احترام کردند.
جلسه هماهنگی راه اندازی پروازی تهران-لامرد-تهران باحضور مدیر کل خدمات فرودگاهی ماهان برگزار شد. شهرستان لامرد در جنوب استان فارس و به استان هرمزگان و دیگر شهرستانهای همجوار ارتباط بسیار خوبی دارد
دیدار ریاست و پرسنل اداره بهزیستی شهرستان لامرد با فرماندار به مناسبت هفته بهزیستی 🔹فرماندار با اشاره به افزایش خدمات به نهاد های حمایتی  در دولت تدبیر و امید ابراز امیدواری کرد که ب

فرماندار

حسین شبانی نژاد

حسین شبانی نژاد

شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۶

اسد اللهی فرماندار لامرد ضمن بازدید از بخش علامرودشت و ملاقات چهره به چهره با مدیران و مردم این بخش مشکلات موجود را مورد بررسی قرارد داد

IMG 9515 600 x 400

عزم راسخ مهندس اسداللهی فرماندار جدید شهرستان لامرد برای خدمت بی منت به مردم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری لامرد اسداللهی در دیدار مردم علامرودشت محرومیت زدایی از این بخش و تکمیل طرحهای ناتمام را از اولویت های کاری خود برشمرد.فرماندار لامرد در بدو ورود به این بخش قبور مطهر شهدای گمنام چهار طاق را زیارت کرد .اسداللهی در ادامه گفت:من از مردمم،خاک پای مردمم،فرزند این دیارم،و قطعا برای اینکه رزق و روزی ام حلال بشود سعی خواهم کردم در کنار مردم باشم و امورات را با مردم در میان بگذارم و سعی خواهم کرد به دنبال نان حلال باشم و من وقتی مشقت و سختی های روستا نشینان را میبینم هرگز به خودم اجازه نخواهم داد که در اتاقم بنشینم و در رفاه باشم،من به طور مستمر از روستاها بازدید خواهم نمود و برای برون رفت از مشکلاتشان با جان و دل تلاش خواهم کرد و هیچ نیاز نیست مردم به سراغ مسئولین بروند این وظیفه مسئولین است که به سراغ مردم بیایند و از نزدیک با مشکلاتشان آشنا شوند. ما اگر به خدا توکل کنیم و به خون پاک شهدا متوسل شویم و با هم اتحاد داشته باشیم قطعا از مشکلاتمان کاسته خواهد شد و من افتخار میکنم که بدو وردم به شهرستان لامرد مصادف شد با ورود شهید مدافع حرم شهید بزرگوار حبیب ریاضی پور و این مسئله بنده را بیشتر مدیون می کند.در خصوص اعتبارات اگر لازم باشد بازنگری میکنم و به هیچ عنوان اجازه نخواهم داد کسی بخواهد سیاسی کاری کند،خیلی از بزرگان سیاسی شهرستان آمده اند پیش من و من گفته ام حرمت همه شما واجب،صحبت های همه را میشنوم،ولی اجازه دخالت در امور اجرایی را به احدی نمی دهم.بزرگترین ارزش مردمان این دیار ولایتمداری،شهید پروری و دینداری است و امیدوارم خداوند متعال توفیق خدمتگزاری به این مردم شریف را به بنده عنایت بفرمایدهمچنین فرماندار لامرد در بازدید از مزرعه بزرگ آلووه رای علامرودشت آن را مصداق بارز اقتصاد مقاومتی دانسته و بر گسترش آن تاکید کرد.

 IMG 9330

IMG 9344

IMG 9379IMG 9585IMG 9550

پر بازدیدترین اخبار

آخرین خبرها

تمامی حقوق برای وبگاه فرمانداری لامرد محفوظ است ، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Template Design:Dima Group