تازه های خبری:

دیدار صمیمی متولیان آب با بخشدار مرکزی لامرد جلسه بررسی مشکلات آب مصرفی روستاهای بخش مرکزی،با حضور بخشدار،مدیریت آبفا روستایی،آبفا شهری،شورای بخش در محل بخشداری برگزار گردید.
اجرایی شدن آغاز عملیات باند دوم  و دوربرگردان های مسیر لامرد تونل شهید باقری در ایستگاه آخر شبانی نژاد فرماندار لامرد برنامه ریزی در سه مرحله کوتاه مدت ،میان مدت و بلند مدت را با توجه به هزینه بر بودن پروژه ها ضروری خواند و ایجاد پارکینگ اختصاصی در منطقه ویژه اقتصادی را از موارد مهم  درکاهش ترافیک در مسیر خروجی شهرستان لامرد به سمت  تونل شهید باقری عنوان کرد.
دیدار اعضای شورای اسلامی و منتخب این شورا به عنوان شهردار چاهورز با فرماندار لامرد شبانی  نژاد  اتحاد را کلید موفقیت های همه مجموعه ها عنوان کرد و گفت :تا زمانی که اتحاد خود را حفظ کنید و همواره پیوند بین شورا و شهردار دوستانه و در سایه تفاهم باشد شهر چاهورز پیشرفت خواهد کرد
آتش سوزی در مراتع شهرستان لامرد مهار شد حسین شبانی نژاد فرماندار لامرد: نیرو‌های منابع طبیعی، سپاه، اتش نشانی و هلال احمر، توانستند با عبور از منطقه صعب العبور و گرما، آتش را مهار کنند.
اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان لامرد در سال جدید با حضور شبانی نژاد فرماندار لامرد تشکیل گردید این جلسه با محوریت تبدیل به احسن مکان های آموزشی و همینطور تجاری‌سازی مکان های فرهنگی که کاربری آموزشی ندارنددر جهت ایجاد درآمد پایدار برای مجموعه آموزش و پرورش با مشارکت سرمایه گذاران برگزار گردید .
برگزاری ​نشست فعالان عرصه حمل و نقل کارخانه سیمان لامرد فرماندار لامرد : کارخانه سیمان لامرد الگویی خوب برای مراکز صنعتی در بکارگیری نیروهای بومی می باشد
بازدید سرزده فرماندار از استخر و مجموعه ورزشی تابناک لامرد فرماندار لامرد با اعلام عدم رضایت از روند تکمیل پروژه گفت : برای من قابل قبول نیست که چنین امکانات رفاهی بواسطه سهل انگاری یا عدم برنامه ریزی درست در نیمه راه تکمیل شدن متوقف بماند.
نشست پیگیری آموزش جوانان بومی جویای کار در سایت انرژی بر لامرد برگزار شد شبانی نژاد خبر داد:تفاهم نامه آموزش جوانان بومی (لامرد و مهر) جویای کار در سایت انرژی بر لامرد باحضور وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در لامرد به امضاء رسید
جلسه شورای اداری اشکنان با حضور فرماندار لامرد برگزار شد اولین جلسه شورای اداری بخش اشکنان با حضور فرماندار لامرد در سال جدید برگزار شد.
حسن نیا جای خود را به رضازاده در مدیریت پخش فرآورده های نفتی ناحیه لامرد داد. مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید پخش فرآورده های نفتی لامرددر فرمانداری لامرد انجام گرفت.

فرماندار

حسین شبانی نژاد

حسین شبانی نژاد

شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۶

دومین جلسه کمیته بانوان شورای شهر لامرد با حضور پیشاهنگ معاون فرمانداری لامرد، جمالی رئیس شورای شهر لامرد، لیلا بهزادی عضو شورای شهر لامرد و رئیس این کمیته بهمراه رابطین بانوان در ادارات برگزار شد.

photo 2018 04 30 15 57 45

🔷در این جلسه محمد جمالی ضمن اعلام حمایت از طرح های مربوط به حوزه بانوانگفت: طرح کمیته بانوان شورای شهر با ابتکار خانم بهزادی و تیم مشاوره ایشان در لامرد شکل گرفته که این کمیته با مشارکت و مطالبه گری بانوان میتواند برای رسیدن به اهداف این قشر مثمر ثمر واقع گردیده و پایه گذاری خوبی در این زمینه باشد.

🔷رئیس شورای شهر لامرد حضور خانم بهزادی در شورای شهر را یک موفقیت برای بانوان برشمرد و ابراز داشت: ایشان همواره پیگیر امورات بانوان در جلسات شورا هستند و امیدواریم بانوان با توجه به این فرصت ایجاد شده و در دوره ای که یک نماینده در شورای شهر دارند با مشارکت، ارائه طرح و ایده و مطالبه گری خود به آنچه که شایسته این قشر هست دست یابند.

🔷پیشاهنگ معاون فرمانداری لامرد هم ضمن ابراز خرسندی از تشکیل این کمیته اعلام کرد: فرمانداری لامرد از مصوبات و طرح های مختلف حوزه بانوان و در راس آن خانم بهزادی عضو شورای شهر لامرد و خانم عباسی مشاور فرماندار در امور بانوان حمایت خواهد کرد.

🔷لیلا بهزادی عضو شورای شهر لامرد در جمع کمیته بانوان شهر لامرد گفت: این کمیته که در ابتدا طرح آن از لامرد شکل گرفت امروز به یک طرح کشوری تبدیل شده و شامل نمایندگان بانوان شورای شهر در ادارات و نهادها، نمایندگان اقشار مختلف زنان در شهر و نمایندگان بانوان فعال در سمن های مرتبط با حوزه زنان می باشد.

🔷بهزادی در ادامه به برخی اقدامات شورای شهر و شهرداری لامرد در حوزه بانوان اشاره کرد و گفت: طرح راه اندازی بازارچه خود اشتغالی با اولویت ایجاد اشتغال برای زنان کم بضاعت و طرح راه اندازی مرکز مشاوره با هدف ارائه خدمات مشاوره ای در جامعه و پیگیری ایجاد روشنایی معابر جهت پیاده روی شبانه بانوان هم اکنون در دستور کار شورا و شهرداری لامرد قرار دارد.

🔷لیلا بهزادی در این جلسه از اختصاص یک میلیارد ریال اعتبار از سوی مهندس افشانی معاونت عمرانی وزارت کشور برای ساخت پارک بانوان خبر داد.

🔷لیلا بهزادی افزود: با مکاتبه و پیگیری اینجانب با معاون امور بانوان نهاد ریاست جمهوری تعداد ۱۲۵ سهمیه پرداخت تسهیلات ۳ میلیون تومانی برای بانوان بی بضاعت و بی سرپرست اخذ شد که تا کنون بیشتر این افراد تسهیلات را دریافت نموده اند.

🔷همچنین در این جلسه مسائل و مشکلات بانوان مطرح و مورد بررسی قرار گرفت که راه اندازی صندوق قرض الحسنه ویژه بانوان کارمند و طرح درخت کاری بانوان در این جلسه مطرح و جهت اجرا و انجام مقدمات آن در دستور کار شورای شهر لامرد قرار خواهد گرفت.

گیشه امروز

دیدار صمیمی متولیان آب با بخشدار مرکزی لامرد

جلسه بررسی مشکلات آب مصرفی روستاهای بخش مرکزی،با حضور بخشدار،مدیریت آبفا روستایی،آبفا شهری،شورای ...

اجرایی شدن آغاز عملیات باند دوم و دوربرگردان های مسیر لامرد تونل شهید باقری در ایستگاه آخر

شبانی نژاد فرماندار لامرد برنامه ریزی در سه مرحله کوتاه مدت ،میان مدت و بلند مدت را با توجه به هز...

دیدار اعضای شورای اسلامی و منتخب این شورا به عنوان شهردار چاهورز با فرماندار لامرد

شبانی  نژاد  اتحاد را کلید موفقیت های همه مجموعه ها عنوان کرد و گفت :تا زمانی که اتحاد ...

آتش سوزی در مراتع شهرستان لامرد مهار شد

حسین شبانی نژاد فرماندار لامرد: نیرو‌های منابع طبیعی، سپاه، اتش نشانی و هلال احمر، توانستند با عب...

اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان لامرد در سال جدید با حضور شبانی نژاد فرماندار لامرد تشکیل گرد

این جلسه با محوریت تبدیل به احسن مکان های آموزشی و همینطور تجاری‌سازی مکان های فرهنگی که کاربری آ...

تمامی حقوق برای وبگاه فرمانداری لامرد محفوظ است ، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Template Design:Dima Group