تازه های خبری:

جلسه شورای اداری اشکنان با حضور فرماندار لامرد برگزار شد اولین جلسه شورای اداری بخش اشکنان با حضور فرماندار لامرد در سال جدید برگزار شد.
حسن نیا جای خود را به رضازاده در مدیریت پخش فرآورده های نفتی ناحیه لامرد داد. مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید پخش فرآورده های نفتی لامرددر فرمانداری لامرد انجام گرفت.
سامانه میز خدمت در سایت فرمانداری لامرد راه اندازی شد شبانی نژاد فرماندار لامرد تکریم ارباب رجوع ، تسریع در پاسخگویی به مردم و حل مشکلات از طریق فن آوری های نوین را ضروری خواند  
تجلیل از کارگران خدمات شهر شهرداری لامرد   شبانی نژاد فرماندار لامرد گفت:کارگران شهری شهرداری سفیران پاکیزگی و خدمت بی منت بوده و هستند
دیدار با خانواده معزز شهدا توسط معاون فرماندار لامرد در این بازدید فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه لامرد ، رییس اداره آموزش و پرورش و ریاست بنیاد شهید شهرستان با همراهی جمعی از بسیجیان عزیز معاون فرماندار لامرد را همراهی می کردند
بازدید سرزده معاون فرماندار شهرستان لامرد از تامین اجتماعی لامرد به گزارش روابط عمومی فرمانداری لامرد محمد پیشاهنگ معاون فرماندار لامرد با همراهی کارشناسان این اداره به طور سرزده در تامین اجتماعی لامرد حضور پیدا کرد.
تقدیر فرماندار شهرستان لامرد از بانوی  فوتبالیست نخبه لامردی فرماندار شهرستان لامرد از زهرا احمدی زاده بانوی موفق و فوتسالیست لامردی تجلیل کرد.  
شورا ی فرهنگ عمومی لامرد از کلام تا عمل بزرگترین جشن ازدواج آسان با استقبال ۱۲ هزار نفر در لامرد
اتحاد و همدلی و یک صدایی  رمز موفقیت و بهبود خدمات رسانی شبانی نژاد در جمع اهالی روستای میرحسنی:تحاد و همدلی مردم روستای میرحسنی در راستای پیشرفت و شکوفایی این روستا الگویی مناسب و قابل ستایش می باشد.
جوانان جویای کار بومی به اشتغال بکار در صنایع منطقه امیدوار هستند علوی در جمع کارگران لامرد مطرح کرد:بخشنامه های لازم برای جذب نیروهای بومی در صنایع لامرد و مهر اخذ شده است

فرماندار

حسین شبانی نژاد

حسین شبانی نژاد

شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۶

رفع چالشهای ارتباط تولیدات تعاونی های روستایی و صنعت

photo 2018 05 01 11 02 12

🔷رفع چالشهای ارتباط تولیدات تعاونی های روستایی و صنعت مهمترین موضوع ملاقات مهندس احد بهجت حقیقی مدیرکل سازمان تعاون روستایی استان فارس و شبانی نژاد فرماندار لامرد.
🔶به گزارش روابط عمومی فرمانداری لامرد ، همزمان با روزهای برداشت محصول گندم ،کلزا و جو در شهرستان و کیفیت مطلوب محصولات سال جاری مدیرکل تعاون روستایی استان و مدیران شهرستان با فرماندار لامرد دیدار کردند.
🔸در این جلسه بهجت حقیقی با اشاره به اهمیت تشکل تعاونی های روستایی بخصوص در مناطقی که صنعت متناسب با کشاورزی رشد داشته بر لزوم انتقال تجارب علمی در هر دو حوزه با هدف اتصال این حلقه مهم تاکید کرد.
🔹شبانی نژاد فرماندار لامرد در این جلسه با تاکید بر جایگاه ویژه شهرستان و تلاشهای فراگیر نماینده محترم شهرستانهای لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی بر جذب بودجه در جهت رونق بیشتر شهرستان در حوزه های مختلف از حمایت های آیت الله علوی در کابینه به عنوان یک فرصت مغتنم برای استان نام برد .
🔶نماینده عالی دولت در شهرستان ضرورت مدیریت منابع آب در کنار هدایت کشت به سمت محصولات با وابستگی کمتر به آبیاری را از ملزومات شهرستان دانست .
وی با اشاره به توسعه راهها نگاه ویژه خود و مجموعه مدیریتی شهرستان به بحث صادرات را مطرح نمود و ابراز امیدواری کرد که با تلاش همه دست اند کاران لامرد یک قطب صادراتی در جنوب کشور شود.فرماندار لامرداز استقبال سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای توسعه رونق کسب و کار خبر داد و طراحی برنامه های مناسب برای استفاده از این پتاسیل را ضروری خواند

گیشه امروز

حسن نیا جای خود را به رضازاده در مدیریت پخش فرآورده های نفتی ناحیه لامرد داد.

مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید پخش فرآورده های نفتی لامرددر فرمانداری لامرد انجام گرفت....

سامانه میز خدمت در سایت فرمانداری لامرد راه اندازی شد

شبانی نژاد فرماندار لامرد تکریم ارباب رجوع ، تسریع در پاسخگویی به مردم و حل مشکلات از طریق فن آور...

تجلیل از کارگران خدمات شهر شهرداری لامرد

  شبانی نژاد فرماندار لامرد گفت:کارگران شهری شهرداری سفیران پاکیزگی و خدمت بی منت بو...

دیدار با خانواده معزز شهدا توسط معاون فرماندار لامرد

در این بازدید فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه لامرد ، رییس اداره آموزش و پرورش و ریاست بنیاد شهید...

تمامی حقوق برای وبگاه فرمانداری لامرد محفوظ است ، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Template Design:Dima Group