تازه های خبری:

دیدار صمیمی متولیان آب با بخشدار مرکزی لامرد جلسه بررسی مشکلات آب مصرفی روستاهای بخش مرکزی،با حضور بخشدار،مدیریت آبفا روستایی،آبفا شهری،شورای بخش در محل بخشداری برگزار گردید.
اجرایی شدن آغاز عملیات باند دوم  و دوربرگردان های مسیر لامرد تونل شهید باقری در ایستگاه آخر شبانی نژاد فرماندار لامرد برنامه ریزی در سه مرحله کوتاه مدت ،میان مدت و بلند مدت را با توجه به هزینه بر بودن پروژه ها ضروری خواند و ایجاد پارکینگ اختصاصی در منطقه ویژه اقتصادی را از موارد مهم  درکاهش ترافیک در مسیر خروجی شهرستان لامرد به سمت  تونل شهید باقری عنوان کرد.
دیدار اعضای شورای اسلامی و منتخب این شورا به عنوان شهردار چاهورز با فرماندار لامرد شبانی  نژاد  اتحاد را کلید موفقیت های همه مجموعه ها عنوان کرد و گفت :تا زمانی که اتحاد خود را حفظ کنید و همواره پیوند بین شورا و شهردار دوستانه و در سایه تفاهم باشد شهر چاهورز پیشرفت خواهد کرد
آتش سوزی در مراتع شهرستان لامرد مهار شد حسین شبانی نژاد فرماندار لامرد: نیرو‌های منابع طبیعی، سپاه، اتش نشانی و هلال احمر، توانستند با عبور از منطقه صعب العبور و گرما، آتش را مهار کنند.
اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان لامرد در سال جدید با حضور شبانی نژاد فرماندار لامرد تشکیل گردید این جلسه با محوریت تبدیل به احسن مکان های آموزشی و همینطور تجاری‌سازی مکان های فرهنگی که کاربری آموزشی ندارنددر جهت ایجاد درآمد پایدار برای مجموعه آموزش و پرورش با مشارکت سرمایه گذاران برگزار گردید .
برگزاری ​نشست فعالان عرصه حمل و نقل کارخانه سیمان لامرد فرماندار لامرد : کارخانه سیمان لامرد الگویی خوب برای مراکز صنعتی در بکارگیری نیروهای بومی می باشد
بازدید سرزده فرماندار از استخر و مجموعه ورزشی تابناک لامرد فرماندار لامرد با اعلام عدم رضایت از روند تکمیل پروژه گفت : برای من قابل قبول نیست که چنین امکانات رفاهی بواسطه سهل انگاری یا عدم برنامه ریزی درست در نیمه راه تکمیل شدن متوقف بماند.
نشست پیگیری آموزش جوانان بومی جویای کار در سایت انرژی بر لامرد برگزار شد شبانی نژاد خبر داد:تفاهم نامه آموزش جوانان بومی (لامرد و مهر) جویای کار در سایت انرژی بر لامرد باحضور وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در لامرد به امضاء رسید
جلسه شورای اداری اشکنان با حضور فرماندار لامرد برگزار شد اولین جلسه شورای اداری بخش اشکنان با حضور فرماندار لامرد در سال جدید برگزار شد.
حسن نیا جای خود را به رضازاده در مدیریت پخش فرآورده های نفتی ناحیه لامرد داد. مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید پخش فرآورده های نفتی لامرددر فرمانداری لامرد انجام گرفت.

فرماندار

حسین شبانی نژاد

حسین شبانی نژاد

شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۶

علوی در جمع کارگران لامرد مطرح کرد:بخشنامه های لازم برای جذب نیروهای بومی در صنایع لامرد و مهر اخذ شده است

photo 2018 05 01 12 01 33

سید محسن علوی با اشاره افزایش جمعیت نیروی کار در لامرد و مهر گفت: جوانان لامرد و مهر به مشغول بکار شدن در صنایع درحال احداث این منطقه امیدوار هستند و ان شاالله با تامین زیرساختها و بخشنامه های اخذ شده و تلاش مدیران، مشکل اشتغال جوانان جویای کار مرتفع خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سید محسن علوی، نماینده مردم لامرد و مهر با بیان اینکه در این دوره با همراهی مدیران در تامین زیرساختهای منطقه گام های مثبتی برداشته شده است، اظهار کرد: استقلال فرودگاه لامرد و افزایش اعتبار سالانه فرودگاه از ۵ به ۱۰ میلیارد تومان و جذب اعتبار ۱۰ میلیارد تومان جهت تکمیل ترمینال فرودگاه که پیمانکار آن مشخص شده و تکمیل آن در زمان مقرر انجام خواهد شد.
سید محسن علوی ادامه داد: پیگیریهای زیادی با شرکت هواپیمایی ماهان درخصوص راه اندازی پروازها در فرودگاه لامرد انجام شد که پرواز تهران-لامرد-تهران و پس از آن نیز تهران-لامرد-قطر پیش بینی شده است و همچنین در نشست با شرکت هواپیمایی آسمان و در سفر وزیر کار مقرر شد که پروازها با همکاری صنایع منطقه برقرار شود که قطعا این مهم با فعال تر صنایع تحقق می یابد.
وی گفت: اختصاص ۳۱ و نیم میلیارد تومان اوراق خزانه به تونل گردنه شهید باقری ، بهسازی مسیر علامرودشت به خنج و حذف گردنه به مبلغ ۱۵ میلیارد تومان ، تصویب اعتبار جهت قطعه های دوم و سوم لامرد خنج، تصویب و ابلاغ آزادراه لامرد-پارسیان با اعتبار ۳۶۰ میلیارد تومان از مهم ترین اقدامات در حوزه راه و شهرسازی است.
وی با اشاره به خدمات حوزه بهداشت و درمان گفت: اخذ دستور وزیر بهداشت جهت اختصاص ۲۱ میلیارد تومان برای تجهیز بیمارستان جدید لامرد که توسط خیراندیش حاج محمود حاج حیدر در حال تکمیل است و ام آر آی بیمارستان ولیعصر لامرد با مالکیت بیمارستان خریداری شد و به زودی در ساختمان جدید نصب خواهد شد و همچنین با ارتقاء درمانگاه تامین اجتماعی لامرد به پلی کلینیک نیز شاهد افزایش پزشکان متخصص در این مرکز درمانی خواهیم بود.
نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتقال آب از دریا به این منطقه اجرایی خواهد شد ، گفت: جوانان به مشغول بکار شدن در صنایع منطقه امیدوار هستند و ان شاالله با بهره برداری کارخانه آلومینیوم جنوب ، نیروگاه سیکل ترکبیبی ، اتان گیری و دیگر صنایع منطقه تقریبا قریب به ۷ هزار فرصت شغلی در لامرد و مهر ایجاد می شود که مطابق ماده ۴۷ برنامه ششم توسعه و با توجه به بخشنامه های اخذ شده از وزارت صنعت برای اشتغال جوانان جویای کار بومی (مطابق ماده ۴۷) نیز از این ظرفیت می توان مشکل اشتغال جوانان شهرستانهای لامرد و مهر را مرتفع کرد.
علوی در پایان ضمن تبریک روز کارگر و تشکر از زحمتکشان و تلاشگران عرضه کار و تلاش در این دو شهرستان، خاطرنشان کرد: ۱۰ هزار فرصت شغلی در صنایع پایین دست آلومینیوم ایجاد خواهد شد که باتوجه به راه اندازی کارخانه آلومینیوم و صنایع در حال احداث شاهد رونق اقتصادی و بهبود فضای کسب و کار در این دو شهرستان خواهیم بود.

در ادامه "مهندس آشفته آج بیشه" مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد ضمن تایید سخنان علوی، همکاری سازمان متبوعش را در رعایت ماده ۴۷ برنامه ششم توسعه اعلام کرد.

گیشه امروز

دیدار صمیمی متولیان آب با بخشدار مرکزی لامرد

جلسه بررسی مشکلات آب مصرفی روستاهای بخش مرکزی،با حضور بخشدار،مدیریت آبفا روستایی،آبفا شهری،شورای ...

اجرایی شدن آغاز عملیات باند دوم و دوربرگردان های مسیر لامرد تونل شهید باقری در ایستگاه آخر

شبانی نژاد فرماندار لامرد برنامه ریزی در سه مرحله کوتاه مدت ،میان مدت و بلند مدت را با توجه به هز...

دیدار اعضای شورای اسلامی و منتخب این شورا به عنوان شهردار چاهورز با فرماندار لامرد

شبانی  نژاد  اتحاد را کلید موفقیت های همه مجموعه ها عنوان کرد و گفت :تا زمانی که اتحاد ...

آتش سوزی در مراتع شهرستان لامرد مهار شد

حسین شبانی نژاد فرماندار لامرد: نیرو‌های منابع طبیعی، سپاه، اتش نشانی و هلال احمر، توانستند با عب...

اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان لامرد در سال جدید با حضور شبانی نژاد فرماندار لامرد تشکیل گرد

این جلسه با محوریت تبدیل به احسن مکان های آموزشی و همینطور تجاری‌سازی مکان های فرهنگی که کاربری آ...

تمامی حقوق برای وبگاه فرمانداری لامرد محفوظ است ، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Template Design:Dima Group