تازه های خبری:

جلسه شورای اداری اشکنان با حضور فرماندار لامرد برگزار شد اولین جلسه شورای اداری بخش اشکنان با حضور فرماندار لامرد در سال جدید برگزار شد.
حسن نیا جای خود را به رضازاده در مدیریت پخش فرآورده های نفتی ناحیه لامرد داد. مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید پخش فرآورده های نفتی لامرددر فرمانداری لامرد انجام گرفت.
سامانه میز خدمت در سایت فرمانداری لامرد راه اندازی شد شبانی نژاد فرماندار لامرد تکریم ارباب رجوع ، تسریع در پاسخگویی به مردم و حل مشکلات از طریق فن آوری های نوین را ضروری خواند  
تجلیل از کارگران خدمات شهر شهرداری لامرد   شبانی نژاد فرماندار لامرد گفت:کارگران شهری شهرداری سفیران پاکیزگی و خدمت بی منت بوده و هستند
دیدار با خانواده معزز شهدا توسط معاون فرماندار لامرد در این بازدید فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه لامرد ، رییس اداره آموزش و پرورش و ریاست بنیاد شهید شهرستان با همراهی جمعی از بسیجیان عزیز معاون فرماندار لامرد را همراهی می کردند
بازدید سرزده معاون فرماندار شهرستان لامرد از تامین اجتماعی لامرد به گزارش روابط عمومی فرمانداری لامرد محمد پیشاهنگ معاون فرماندار لامرد با همراهی کارشناسان این اداره به طور سرزده در تامین اجتماعی لامرد حضور پیدا کرد.
تقدیر فرماندار شهرستان لامرد از بانوی  فوتبالیست نخبه لامردی فرماندار شهرستان لامرد از زهرا احمدی زاده بانوی موفق و فوتسالیست لامردی تجلیل کرد.  
شورا ی فرهنگ عمومی لامرد از کلام تا عمل بزرگترین جشن ازدواج آسان با استقبال ۱۲ هزار نفر در لامرد
اتحاد و همدلی و یک صدایی  رمز موفقیت و بهبود خدمات رسانی شبانی نژاد در جمع اهالی روستای میرحسنی:تحاد و همدلی مردم روستای میرحسنی در راستای پیشرفت و شکوفایی این روستا الگویی مناسب و قابل ستایش می باشد.
جوانان جویای کار بومی به اشتغال بکار در صنایع منطقه امیدوار هستند علوی در جمع کارگران لامرد مطرح کرد:بخشنامه های لازم برای جذب نیروهای بومی در صنایع لامرد و مهر اخذ شده است

فرماندار

حسین شبانی نژاد

حسین شبانی نژاد

شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۶

علوی در جمع کارگران لامرد مطرح کرد:بخشنامه های لازم برای جذب نیروهای بومی در صنایع لامرد و مهر اخذ شده است

photo 2018 05 01 12 01 33

سید محسن علوی با اشاره افزایش جمعیت نیروی کار در لامرد و مهر گفت: جوانان لامرد و مهر به مشغول بکار شدن در صنایع درحال احداث این منطقه امیدوار هستند و ان شاالله با تامین زیرساختها و بخشنامه های اخذ شده و تلاش مدیران، مشکل اشتغال جوانان جویای کار مرتفع خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سید محسن علوی، نماینده مردم لامرد و مهر با بیان اینکه در این دوره با همراهی مدیران در تامین زیرساختهای منطقه گام های مثبتی برداشته شده است، اظهار کرد: استقلال فرودگاه لامرد و افزایش اعتبار سالانه فرودگاه از ۵ به ۱۰ میلیارد تومان و جذب اعتبار ۱۰ میلیارد تومان جهت تکمیل ترمینال فرودگاه که پیمانکار آن مشخص شده و تکمیل آن در زمان مقرر انجام خواهد شد.
سید محسن علوی ادامه داد: پیگیریهای زیادی با شرکت هواپیمایی ماهان درخصوص راه اندازی پروازها در فرودگاه لامرد انجام شد که پرواز تهران-لامرد-تهران و پس از آن نیز تهران-لامرد-قطر پیش بینی شده است و همچنین در نشست با شرکت هواپیمایی آسمان و در سفر وزیر کار مقرر شد که پروازها با همکاری صنایع منطقه برقرار شود که قطعا این مهم با فعال تر صنایع تحقق می یابد.
وی گفت: اختصاص ۳۱ و نیم میلیارد تومان اوراق خزانه به تونل گردنه شهید باقری ، بهسازی مسیر علامرودشت به خنج و حذف گردنه به مبلغ ۱۵ میلیارد تومان ، تصویب اعتبار جهت قطعه های دوم و سوم لامرد خنج، تصویب و ابلاغ آزادراه لامرد-پارسیان با اعتبار ۳۶۰ میلیارد تومان از مهم ترین اقدامات در حوزه راه و شهرسازی است.
وی با اشاره به خدمات حوزه بهداشت و درمان گفت: اخذ دستور وزیر بهداشت جهت اختصاص ۲۱ میلیارد تومان برای تجهیز بیمارستان جدید لامرد که توسط خیراندیش حاج محمود حاج حیدر در حال تکمیل است و ام آر آی بیمارستان ولیعصر لامرد با مالکیت بیمارستان خریداری شد و به زودی در ساختمان جدید نصب خواهد شد و همچنین با ارتقاء درمانگاه تامین اجتماعی لامرد به پلی کلینیک نیز شاهد افزایش پزشکان متخصص در این مرکز درمانی خواهیم بود.
نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتقال آب از دریا به این منطقه اجرایی خواهد شد ، گفت: جوانان به مشغول بکار شدن در صنایع منطقه امیدوار هستند و ان شاالله با بهره برداری کارخانه آلومینیوم جنوب ، نیروگاه سیکل ترکبیبی ، اتان گیری و دیگر صنایع منطقه تقریبا قریب به ۷ هزار فرصت شغلی در لامرد و مهر ایجاد می شود که مطابق ماده ۴۷ برنامه ششم توسعه و با توجه به بخشنامه های اخذ شده از وزارت صنعت برای اشتغال جوانان جویای کار بومی (مطابق ماده ۴۷) نیز از این ظرفیت می توان مشکل اشتغال جوانان شهرستانهای لامرد و مهر را مرتفع کرد.
علوی در پایان ضمن تبریک روز کارگر و تشکر از زحمتکشان و تلاشگران عرضه کار و تلاش در این دو شهرستان، خاطرنشان کرد: ۱۰ هزار فرصت شغلی در صنایع پایین دست آلومینیوم ایجاد خواهد شد که باتوجه به راه اندازی کارخانه آلومینیوم و صنایع در حال احداث شاهد رونق اقتصادی و بهبود فضای کسب و کار در این دو شهرستان خواهیم بود.

در ادامه "مهندس آشفته آج بیشه" مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد ضمن تایید سخنان علوی، همکاری سازمان متبوعش را در رعایت ماده ۴۷ برنامه ششم توسعه اعلام کرد.

گیشه امروز

حسن نیا جای خود را به رضازاده در مدیریت پخش فرآورده های نفتی ناحیه لامرد داد.

مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید پخش فرآورده های نفتی لامرددر فرمانداری لامرد انجام گرفت....

سامانه میز خدمت در سایت فرمانداری لامرد راه اندازی شد

شبانی نژاد فرماندار لامرد تکریم ارباب رجوع ، تسریع در پاسخگویی به مردم و حل مشکلات از طریق فن آور...

تجلیل از کارگران خدمات شهر شهرداری لامرد

  شبانی نژاد فرماندار لامرد گفت:کارگران شهری شهرداری سفیران پاکیزگی و خدمت بی منت بو...

دیدار با خانواده معزز شهدا توسط معاون فرماندار لامرد

در این بازدید فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه لامرد ، رییس اداره آموزش و پرورش و ریاست بنیاد شهید...

تمامی حقوق برای وبگاه فرمانداری لامرد محفوظ است ، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Template Design:Dima Group