تازه های خبری:

جلسه شورای اداری اشکنان با حضور فرماندار لامرد برگزار شد اولین جلسه شورای اداری بخش اشکنان با حضور فرماندار لامرد در سال جدید برگزار شد.
حسن نیا جای خود را به رضازاده در مدیریت پخش فرآورده های نفتی ناحیه لامرد داد. مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید پخش فرآورده های نفتی لامرددر فرمانداری لامرد انجام گرفت.
سامانه میز خدمت در سایت فرمانداری لامرد راه اندازی شد شبانی نژاد فرماندار لامرد تکریم ارباب رجوع ، تسریع در پاسخگویی به مردم و حل مشکلات از طریق فن آوری های نوین را ضروری خواند  
تجلیل از کارگران خدمات شهر شهرداری لامرد   شبانی نژاد فرماندار لامرد گفت:کارگران شهری شهرداری سفیران پاکیزگی و خدمت بی منت بوده و هستند
دیدار با خانواده معزز شهدا توسط معاون فرماندار لامرد در این بازدید فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه لامرد ، رییس اداره آموزش و پرورش و ریاست بنیاد شهید شهرستان با همراهی جمعی از بسیجیان عزیز معاون فرماندار لامرد را همراهی می کردند
بازدید سرزده معاون فرماندار شهرستان لامرد از تامین اجتماعی لامرد به گزارش روابط عمومی فرمانداری لامرد محمد پیشاهنگ معاون فرماندار لامرد با همراهی کارشناسان این اداره به طور سرزده در تامین اجتماعی لامرد حضور پیدا کرد.
تقدیر فرماندار شهرستان لامرد از بانوی  فوتبالیست نخبه لامردی فرماندار شهرستان لامرد از زهرا احمدی زاده بانوی موفق و فوتسالیست لامردی تجلیل کرد.  
شورا ی فرهنگ عمومی لامرد از کلام تا عمل بزرگترین جشن ازدواج آسان با استقبال ۱۲ هزار نفر در لامرد
اتحاد و همدلی و یک صدایی  رمز موفقیت و بهبود خدمات رسانی شبانی نژاد در جمع اهالی روستای میرحسنی:تحاد و همدلی مردم روستای میرحسنی در راستای پیشرفت و شکوفایی این روستا الگویی مناسب و قابل ستایش می باشد.
جوانان جویای کار بومی به اشتغال بکار در صنایع منطقه امیدوار هستند علوی در جمع کارگران لامرد مطرح کرد:بخشنامه های لازم برای جذب نیروهای بومی در صنایع لامرد و مهر اخذ شده است

فرماندار

حسین شبانی نژاد

حسین شبانی نژاد

شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۶

بزرگترین جشن ازدواج آسان با استقبال 12 هزار نفر در لامرد

IMG 9625 new

🔸به گزارش روابط عمومی فرمانداری لامرد به نقل از اداره فرعنگ و ارشاد شهرستان لامرد، شورای فرهنگ عمومی از مهمترین شوراهای سیاستگزاری حوزه فرهنگ عمومی جامعه می باشد که می تواند با برگزاری جلسات منظم، کاربردی و هدفمند به حوزه کلان فرهنگی جامعه ورود کرده و آنچه که شایسته اجرایی کردن یک عنصر فرهنگی فاخر در بطن اجتماع می باشد را در چهارچوب موازین شرع و قانون به منصه ظهور رساند.
پس از گذشت 18 ماه از رکود و تعلیق ماندن جلسات شورای فرهنگ عمومی در شهرستان لامرد، نخستین جلسه این شورا در بهمن ماه 96 با حضور حداکثری اعضا و تصمیمات مجدانه مسئولان و با محوریت قرار دادن مهمترین معضل فرهنگی – اجتماعی این دوران یعنی ازدواج آسان برای جوانان کار خود را آغاز نمود.
🔶جواد صادقی دبیر شورای فرهنگ عمومی پس از جلسات متعدد با دکتر فرج الله علی پور استاد دانشگاه و مدیر صندوق قرض الحسنه دهنو علامرودشت در خصوص برگزاری این مراسم و کیفیت برنامه ها و مشارکت اعضای شورای فرهنگ عمومی در کنار خیرین و موسسات خیریه، عملیاتی نمودن مصوبات شورا را لازمه شکل گیری جشن عظیم 12 هزار نفری دانست و افزود: دکتر علی پور از کارشناسان ارشد علوم اجتماعی، استاد دانشگاه، خیّر و مدیر اجرایی جشن ازدواج آسان برای دومین سال متوالی با عزمی راسخ و با برنامه ای مدون و هدفمند از 8 ماه قبل در پی شکل گیری مراسمی به این عظمت بود که خداوند یاری نمود تا همه برنامه ها به شکلی کاملاً زیبا و شکیل با حضور دکتر علوی نماینده خدوم مردم شریف شهرستانهای لامرد و مهر، فرماندار، فرماندهان نظامی و لشکری، ائمه معزز جمعه شهرستان، مدیران، مسئولان و خیرین و میهمانانی از کشور و استان برگزار گردد.
🔶از ویژگی های مهم این جشن دعوت از گروه های مهم هنری کشور(خواننده، استند آپ کمدی، ژانگولر، پانتومیم، تقلید صدا) بود که مورد رضایت 12 هزار نفری مخاطب و بیننده این مراسم قرار گرفت.
🔷در حاشیه این مراسم با حضور دکتر علوی نماینده مردم، شبانی نژاد فرماندار، سرهنگ عبدالله زاده فرمانده سپاه و صادقی رئیس فرهنگ و ارشاد و دبیر شورای فرهنگ عمومی از خیّرین و موسسات خیریه تقدیر بعمل آمد.
🔷حضور 26 زوج جوان و گرفتن عکس یادگاری و تقدیم هدایای نفیس به هر زوج به مبلغ دویست میلیون ریال و نیز ضیافت شام برای تمامی حضار و دعوت شدگان و پوشش خبری از صدا و سیمای فارس از نکات مهم این جشن ازدواج بود. امید که شورای فرهنگ عمومی هر اقلیم با درایت و مدیریت و مشارکت بتواند فرهنگ درست زیستن و درست اندیشیدن را در جامعه نهادینه نماید.

IMG 9633 new

IMG 9686 new

IMG 9784 new

گیشه امروز

حسن نیا جای خود را به رضازاده در مدیریت پخش فرآورده های نفتی ناحیه لامرد داد.

مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید پخش فرآورده های نفتی لامرددر فرمانداری لامرد انجام گرفت....

سامانه میز خدمت در سایت فرمانداری لامرد راه اندازی شد

شبانی نژاد فرماندار لامرد تکریم ارباب رجوع ، تسریع در پاسخگویی به مردم و حل مشکلات از طریق فن آور...

تجلیل از کارگران خدمات شهر شهرداری لامرد

  شبانی نژاد فرماندار لامرد گفت:کارگران شهری شهرداری سفیران پاکیزگی و خدمت بی منت بو...

دیدار با خانواده معزز شهدا توسط معاون فرماندار لامرد

در این بازدید فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه لامرد ، رییس اداره آموزش و پرورش و ریاست بنیاد شهید...

تمامی حقوق برای وبگاه فرمانداری لامرد محفوظ است ، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Template Design:Dima Group