تازه های خبری:

همایش تجلیل از شهرداران و دهیاران شهرستان لامرد برگزار گردید. فرماندار لامرد گفت: ما از شوراهابرنامه منسجم ۴ ساله می‌خواهیم یعنی شورای پنجم باید یک برنامه مدون و مشخص برای چهار سال خود ارائه نماید.  
غرش هواپیمای چهار موتوره شرکت هواپیمایی ماهان  نویدبخش آینده ای روشن برای حمل و نقل هوایی شهرستان لامرد اولین پرواز هواپیمایی ماهان از مقصد تهران به لامردو بالعکس  انجام شد.  
فرمانداری لامرد به عطر پرچم حرم مطهر حضرت معصومه (س) معطر گردید فرماندار لامرد:دهه پر فروغ کرامت فرصت ارشمندی برای معرفی و شرح ویزگیها و خصوصیات ائمه اطهار و بخصوص حضرت معومه(س)و حضرت امام رضا(ع)می باشد.  
ستاد پاسداشت عفاف و حجاب شهرستان لامرد با حضور معاون فرماندار تشکیل گردید. پیشاهنگ :همه اندیشمندان نظر واحد دارند که اگر می خواهیم زندگی و خانوده  سالمی داشته باشیم باید در ابتدا جامعه سالمی را ایجاد کنیم.  
کارگاه آموزشی مهارتهای ارتباطی با همسر به همت دفتر امور بانوان فرمانداری لامرد تشکیل گردید شبانی نژاد:آموزش می‌تواند در استحکام و تداوم خانواده و همینطور جلوگیری از طلاق های ناخواسته در بین خانواده ها موثر باشد
پروژه انتقال آب از خلیج فارس به شهرستان لامرد به زودی آغاز خواهد میز سرمایه گذاری شهرستان لامرد با حضور فرماندار و کارشناسان ارشد اداره صنعت معدن و تجارت استان فارس در فرمانداری لامرد تشکیل گردید.
آغازین روز هفته بهزیستی با عطر شهدای گمنام معطر گردید پرسنل اداره بهزیستی شهرستان لامرد به اتفاق پیشاهنگ معاون فرماندار لامرد در شهدای گمنام به ساحت  این کبوتران پرکشیده ادای احترام کردند.
جلسه هماهنگی راه اندازی پروازی تهران-لامرد-تهران باحضور مدیر کل خدمات فرودگاهی ماهان برگزار شد. شهرستان لامرد در جنوب استان فارس و به استان هرمزگان و دیگر شهرستانهای همجوار ارتباط بسیار خوبی دارد
دیدار ریاست و پرسنل اداره بهزیستی شهرستان لامرد با فرماندار به مناسبت هفته بهزیستی 🔹فرماندار با اشاره به افزایش خدمات به نهاد های حمایتی  در دولت تدبیر و امید ابراز امیدواری کرد که ب

فرماندار

حسین شبانی نژاد

حسین شبانی نژاد

شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۶

دغدغه همه مسوولین ارشد شهرستان و نماینده محترم فعالیت فراگیر فرودگاه و وجود پروازهای فعال می باشد.

photo 2018 03 18 09 39 45

?در این جلسه هاشمی رئیس ایستگاه هواپیمایی آسمان در مورد شرایط و روند افت و تعطیلی پروازهای فرودگاه لامرد و بخصوص مشکلات شرکت آسمان در ارائه خدمات پروازی توضیحاتی را ارائه نمود
♦️هاشمی فعال کردن پروازها را در روند پیشرفت شهرستان بسیار مهم وحمایت ادارات دولتی شرکت های فعال در شهرستان و علاقمندی مردم به استفاده از پروازهای فرودگاه لامرد را شرط اصلی ادامه فعالیت شرکت های هواپیمایی عنوان نمود
♦️در ادامه فرماندار لامرد ضمن تقدیر از پرسنل زحمت کش این شرکت خدمات ارائه شده توسط شرکت هواپیمایی آسمان پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را برای مردم بسیار مشهود و باارزش ارزیابی کرد.شبانی نژاد اضافه نمود: سابقه خوب این شرکت و علاقمندی مردم دو پارامتری است که توجه به آن نوید روزهای بهتر را میدهد.
♦️نماینده عالی دولت اضافه نمود : دغدغه همه مسوولین ارشد شهرستان و نماینده محترم فعالیت فراگیر فرودگاه و وجود پروازهای فعال می باشد.
♦️فرماندار لامرد وجود پروازهای این فرودگاه را یک اعتبار برای شهرستان و موجب رونق بیشتر در حوزه های مختلف صنعتی،اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی عنوان نمود.
راه اندازی تونل شهید باقری موجب تسهیل دسترسی به فرودگاه لامرد برای شهرستانهای همجوار و کاهش چشمگیر زمان سفر و تشویق به استفاده از فرودگاه لامرد خواهد گردید.
♦️فرماندار لامرد از حمایت کامل خود و مجموعه اداری شهرستان برای رفع هر چه سریعتر مشکلات فعال شدن پروازهای شهرستان خبر داد.
♦️شبانی نژاد وجود پروازهای خارجی را یک نیاز مبرم برای شهرستان با توجه به ارتباط تنگاتنگ اکثر مردم با کشورهای حوزه خلیج فارس عنوان کرد و فعالیت جدی در حوزه پروازهای خارجی را خواستار شد.

 

گیشه امروز

همایش تجلیل از شهرداران و دهیاران شهرستان لامرد برگزار گردید.

فرماندار لامرد گفت: ما از شوراهابرنامه منسجم ۴ ساله می‌خواهیم یعنی شورای پنجم باید یک برنامه مدون...

غرش هواپیمای چهار موتوره شرکت هواپیمایی ماهان نویدبخش آینده ای روشن برای حمل و نقل هوایی شهرستان لا

اولین پرواز هواپیمایی ماهان از مقصد تهران به لامردو بالعکس  انجام شد. ...

فرمانداری لامرد به عطر پرچم حرم مطهر حضرت معصومه (س) معطر گردید

فرماندار لامرد:دهه پر فروغ کرامت فرصت ارشمندی برای معرفی و شرح ویزگیها و خصوصیات ائمه اطهار و بخص...

ستاد پاسداشت عفاف و حجاب شهرستان لامرد با حضور معاون فرماندار تشکیل گردید.

پیشاهنگ :همه اندیشمندان نظر واحد دارند که اگر می خواهیم زندگی و خانوده  سالمی داشته باشیم با...

کارگاه آموزشی مهارتهای ارتباطی با همسر به همت دفتر امور بانوان فرمانداری لامرد تشکیل گردید

شبانی نژاد:آموزش می‌تواند در استحکام و تداوم خانواده و همینطور جلوگیری از طلاق های ناخواسته در بی...

تمامی حقوق برای وبگاه فرمانداری لامرد محفوظ است ، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Template Design:Dima Group