تازه های خبری:

جلسه شورای اداری اشکنان با حضور فرماندار لامرد برگزار شد اولین جلسه شورای اداری بخش اشکنان با حضور فرماندار لامرد در سال جدید برگزار شد.
حسن نیا جای خود را به رضازاده در مدیریت پخش فرآورده های نفتی ناحیه لامرد داد. مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید پخش فرآورده های نفتی لامرددر فرمانداری لامرد انجام گرفت.
سامانه میز خدمت در سایت فرمانداری لامرد راه اندازی شد شبانی نژاد فرماندار لامرد تکریم ارباب رجوع ، تسریع در پاسخگویی به مردم و حل مشکلات از طریق فن آوری های نوین را ضروری خواند  
تجلیل از کارگران خدمات شهر شهرداری لامرد   شبانی نژاد فرماندار لامرد گفت:کارگران شهری شهرداری سفیران پاکیزگی و خدمت بی منت بوده و هستند
دیدار با خانواده معزز شهدا توسط معاون فرماندار لامرد در این بازدید فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه لامرد ، رییس اداره آموزش و پرورش و ریاست بنیاد شهید شهرستان با همراهی جمعی از بسیجیان عزیز معاون فرماندار لامرد را همراهی می کردند
بازدید سرزده معاون فرماندار شهرستان لامرد از تامین اجتماعی لامرد به گزارش روابط عمومی فرمانداری لامرد محمد پیشاهنگ معاون فرماندار لامرد با همراهی کارشناسان این اداره به طور سرزده در تامین اجتماعی لامرد حضور پیدا کرد.
تقدیر فرماندار شهرستان لامرد از بانوی  فوتبالیست نخبه لامردی فرماندار شهرستان لامرد از زهرا احمدی زاده بانوی موفق و فوتسالیست لامردی تجلیل کرد.  
شورا ی فرهنگ عمومی لامرد از کلام تا عمل بزرگترین جشن ازدواج آسان با استقبال ۱۲ هزار نفر در لامرد
اتحاد و همدلی و یک صدایی  رمز موفقیت و بهبود خدمات رسانی شبانی نژاد در جمع اهالی روستای میرحسنی:تحاد و همدلی مردم روستای میرحسنی در راستای پیشرفت و شکوفایی این روستا الگویی مناسب و قابل ستایش می باشد.
جوانان جویای کار بومی به اشتغال بکار در صنایع منطقه امیدوار هستند علوی در جمع کارگران لامرد مطرح کرد:بخشنامه های لازم برای جذب نیروهای بومی در صنایع لامرد و مهر اخذ شده است

فرماندار

حسین شبانی نژاد

حسین شبانی نژاد

شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۶

دغدغه همه مسوولین ارشد شهرستان و نماینده محترم فعالیت فراگیر فرودگاه و وجود پروازهای فعال می باشد.

photo 2018 03 18 09 39 45

?در این جلسه هاشمی رئیس ایستگاه هواپیمایی آسمان در مورد شرایط و روند افت و تعطیلی پروازهای فرودگاه لامرد و بخصوص مشکلات شرکت آسمان در ارائه خدمات پروازی توضیحاتی را ارائه نمود
♦️هاشمی فعال کردن پروازها را در روند پیشرفت شهرستان بسیار مهم وحمایت ادارات دولتی شرکت های فعال در شهرستان و علاقمندی مردم به استفاده از پروازهای فرودگاه لامرد را شرط اصلی ادامه فعالیت شرکت های هواپیمایی عنوان نمود
♦️در ادامه فرماندار لامرد ضمن تقدیر از پرسنل زحمت کش این شرکت خدمات ارائه شده توسط شرکت هواپیمایی آسمان پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را برای مردم بسیار مشهود و باارزش ارزیابی کرد.شبانی نژاد اضافه نمود: سابقه خوب این شرکت و علاقمندی مردم دو پارامتری است که توجه به آن نوید روزهای بهتر را میدهد.
♦️نماینده عالی دولت اضافه نمود : دغدغه همه مسوولین ارشد شهرستان و نماینده محترم فعالیت فراگیر فرودگاه و وجود پروازهای فعال می باشد.
♦️فرماندار لامرد وجود پروازهای این فرودگاه را یک اعتبار برای شهرستان و موجب رونق بیشتر در حوزه های مختلف صنعتی،اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی عنوان نمود.
راه اندازی تونل شهید باقری موجب تسهیل دسترسی به فرودگاه لامرد برای شهرستانهای همجوار و کاهش چشمگیر زمان سفر و تشویق به استفاده از فرودگاه لامرد خواهد گردید.
♦️فرماندار لامرد از حمایت کامل خود و مجموعه اداری شهرستان برای رفع هر چه سریعتر مشکلات فعال شدن پروازهای شهرستان خبر داد.
♦️شبانی نژاد وجود پروازهای خارجی را یک نیاز مبرم برای شهرستان با توجه به ارتباط تنگاتنگ اکثر مردم با کشورهای حوزه خلیج فارس عنوان کرد و فعالیت جدی در حوزه پروازهای خارجی را خواستار شد.

 

گیشه امروز

حسن نیا جای خود را به رضازاده در مدیریت پخش فرآورده های نفتی ناحیه لامرد داد.

مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید پخش فرآورده های نفتی لامرددر فرمانداری لامرد انجام گرفت....

سامانه میز خدمت در سایت فرمانداری لامرد راه اندازی شد

شبانی نژاد فرماندار لامرد تکریم ارباب رجوع ، تسریع در پاسخگویی به مردم و حل مشکلات از طریق فن آور...

تجلیل از کارگران خدمات شهر شهرداری لامرد

  شبانی نژاد فرماندار لامرد گفت:کارگران شهری شهرداری سفیران پاکیزگی و خدمت بی منت بو...

دیدار با خانواده معزز شهدا توسط معاون فرماندار لامرد

در این بازدید فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه لامرد ، رییس اداره آموزش و پرورش و ریاست بنیاد شهید...

تمامی حقوق برای وبگاه فرمانداری لامرد محفوظ است ، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Template Design:Dima Group