تازه های خبری:

دیدار صمیمی متولیان آب با بخشدار مرکزی لامرد جلسه بررسی مشکلات آب مصرفی روستاهای بخش مرکزی،با حضور بخشدار،مدیریت آبفا روستایی،آبفا شهری،شورای بخش در محل بخشداری برگزار گردید.
اجرایی شدن آغاز عملیات باند دوم  و دوربرگردان های مسیر لامرد تونل شهید باقری در ایستگاه آخر شبانی نژاد فرماندار لامرد برنامه ریزی در سه مرحله کوتاه مدت ،میان مدت و بلند مدت را با توجه به هزینه بر بودن پروژه ها ضروری خواند و ایجاد پارکینگ اختصاصی در منطقه ویژه اقتصادی را از موارد مهم  درکاهش ترافیک در مسیر خروجی شهرستان لامرد به سمت  تونل شهید باقری عنوان کرد.
دیدار اعضای شورای اسلامی و منتخب این شورا به عنوان شهردار چاهورز با فرماندار لامرد شبانی  نژاد  اتحاد را کلید موفقیت های همه مجموعه ها عنوان کرد و گفت :تا زمانی که اتحاد خود را حفظ کنید و همواره پیوند بین شورا و شهردار دوستانه و در سایه تفاهم باشد شهر چاهورز پیشرفت خواهد کرد
آتش سوزی در مراتع شهرستان لامرد مهار شد حسین شبانی نژاد فرماندار لامرد: نیرو‌های منابع طبیعی، سپاه، اتش نشانی و هلال احمر، توانستند با عبور از منطقه صعب العبور و گرما، آتش را مهار کنند.
اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان لامرد در سال جدید با حضور شبانی نژاد فرماندار لامرد تشکیل گردید این جلسه با محوریت تبدیل به احسن مکان های آموزشی و همینطور تجاری‌سازی مکان های فرهنگی که کاربری آموزشی ندارنددر جهت ایجاد درآمد پایدار برای مجموعه آموزش و پرورش با مشارکت سرمایه گذاران برگزار گردید .
برگزاری ​نشست فعالان عرصه حمل و نقل کارخانه سیمان لامرد فرماندار لامرد : کارخانه سیمان لامرد الگویی خوب برای مراکز صنعتی در بکارگیری نیروهای بومی می باشد
بازدید سرزده فرماندار از استخر و مجموعه ورزشی تابناک لامرد فرماندار لامرد با اعلام عدم رضایت از روند تکمیل پروژه گفت : برای من قابل قبول نیست که چنین امکانات رفاهی بواسطه سهل انگاری یا عدم برنامه ریزی درست در نیمه راه تکمیل شدن متوقف بماند.
نشست پیگیری آموزش جوانان بومی جویای کار در سایت انرژی بر لامرد برگزار شد شبانی نژاد خبر داد:تفاهم نامه آموزش جوانان بومی (لامرد و مهر) جویای کار در سایت انرژی بر لامرد باحضور وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در لامرد به امضاء رسید
جلسه شورای اداری اشکنان با حضور فرماندار لامرد برگزار شد اولین جلسه شورای اداری بخش اشکنان با حضور فرماندار لامرد در سال جدید برگزار شد.
حسن نیا جای خود را به رضازاده در مدیریت پخش فرآورده های نفتی ناحیه لامرد داد. مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید پخش فرآورده های نفتی لامرددر فرمانداری لامرد انجام گرفت.

فرماندار

حسین شبانی نژاد

حسین شبانی نژاد

شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۶

فرماندار لامرد گفت :شورای فرهنگ عمومی باید در حوزه تولید فرهنگی پیش قدم باشد.مولد ساز و کارهای فرهنگی باشد و مرجع مناسبی برای دیگر دستگاههای فعال در این حوزه

photo 2018 03 11 20 59 21

 

?به گزارش روابط عمومی فرمانداری لامرد ، حسین شبانی نژاد فرماندار شهرستان لامرد با اشاره به جایگاه ویژه این شورا در تصمیم گیریهای فرهنگی شهرستان ریاست شورای مذکور توسط امام جمعه محترم لامرد را نشان از حساسیت ویژه تصمیمات این شورا دانست.
?فرماندار لامرد در ادامه با اشاره به موضوع ازدواج آسان گروهی که توسط آقای دکتر علیپور مطرح گردیده بود گفت:
در اینگونه برنامه ها باید دقت شود که مراسم در عالی ترین شکل ممکن و بر اساس عزت نفس تک تک شرکت کنندگان برگزار گردد.وی اضافه نمود باید آغاز زندگی چنان برای زوجهای جوان شرکت کننده خاطره انگیز و سرشار از غرور باشد که اعتماد به نفس حاصل در ادامه راه زندگی نیز در ایشان کمک کند
?نماینده عالی دولت در شهرستان لامرد با اشاره به آسیب های اجتماعی مرتبط با ازدواج این برنامه را مطلوب ارزیابی نمود و از خیرینی که در این برنامه مشارکت کرده اند تشکر کرد.
شبانی نژاد با اشاره به مشکلاتی غیر از بحث های کمبود های مالی در حوزه ازدواج جوانان بررسی این مشکلات و تحلیل کارشناسی آن توسط کارشناسان و متخصصین دانشگاهی در شورای فرهنگ عمومی ضروری دانست
?شبانی نژاد در بخش دیگری از صحبتهای خود لزوم دعوت از صاحب نظران، محققین ،پژوهشگران و اساتید دانشگاه و حوزه در شورای فرهنگ عمومی به جهت تولید فرهنگ را مطرح نمود‌
فرماندار لامرد گفت: شورای فرهنگ عمومی باید در حوزه تولید فرهنگی پیش قدم باشد.مولد ساز و کارهای فرهنگی باشد و مرجع مناسبی برای دیگر دستگاههای فعال در این حوزه.
?شبانی نژاد بخش پایانی صحبت خود را به جایگاه ویژه ائمه جمعه و جماعات اختصاص داد و تریبون نماز جمعه را مکان مناسبی برای فرهنگ سازی مسائل خاص و حساس فرهنگی شهرستان عنوان نمود.صرفه جویی در مصرف آب، توجه به مسائل جوانان، ایجاد روحیه نشاط و تزریق امید در جامعه و پرهیز از انتقال دائمی مشکلات به مردم و بیان خدماتی که به مردم ارائه میشود از جمله مواردی بود که نماینده عالی دولت توجه به آنها را از علما و بخصوص ائمه جمعه و جماعات خواستار شد.

photo 2018 03 11 20 59 39

 

 

گیشه امروز

دیدار صمیمی متولیان آب با بخشدار مرکزی لامرد

جلسه بررسی مشکلات آب مصرفی روستاهای بخش مرکزی،با حضور بخشدار،مدیریت آبفا روستایی،آبفا شهری،شورای ...

اجرایی شدن آغاز عملیات باند دوم و دوربرگردان های مسیر لامرد تونل شهید باقری در ایستگاه آخر

شبانی نژاد فرماندار لامرد برنامه ریزی در سه مرحله کوتاه مدت ،میان مدت و بلند مدت را با توجه به هز...

دیدار اعضای شورای اسلامی و منتخب این شورا به عنوان شهردار چاهورز با فرماندار لامرد

شبانی  نژاد  اتحاد را کلید موفقیت های همه مجموعه ها عنوان کرد و گفت :تا زمانی که اتحاد ...

آتش سوزی در مراتع شهرستان لامرد مهار شد

حسین شبانی نژاد فرماندار لامرد: نیرو‌های منابع طبیعی، سپاه، اتش نشانی و هلال احمر، توانستند با عب...

اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان لامرد در سال جدید با حضور شبانی نژاد فرماندار لامرد تشکیل گرد

این جلسه با محوریت تبدیل به احسن مکان های آموزشی و همینطور تجاری‌سازی مکان های فرهنگی که کاربری آ...

تمامی حقوق برای وبگاه فرمانداری لامرد محفوظ است ، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Template Design:Dima Group