فرماندار شهرستان لامرد در مراسم گرامیداشت شهدای طلبه شهرستان لامرد شرکت کرد به گزارش روابط عمومی فرمانداری لامرد با هدف شناخت بیشتر شهدای طلبه و ارج گذاری مقام شامخ شهیدان این همایش برگزار گردید
مدیریت و پرسنل ایستگاه هواپیمایی آسمان لامرد با فرماندار لامرد دیدار کردند دغدغه همه مسوولین ارشد شهرستان و نماینده محترم فعالیت فراگیر فرودگاه و وجود پروازهای فعال می باشد.
مدیر عامل و مدیران ارشد منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر لامرد با فرماندار لامرد دیدار کردند شبانی نژاد گفت زحمت کشان صنایع رو به گسترش لامرد مردان بزرگی هستند که شایسته تقدیر می باشند.
بخش چاهورز اولین ایستگاه سفرهای درون شهرستانی فرماندار جدید شهرستان لامرد شبانی نژاد ایجاد فضای همدلی و دوستی و اتحاد با هدف تعالی این بخش و رفع محرومیت ها را شاه کلید حل مشکلات عنوان کرد
مسائل ترافیکی و راهنمایی تونل شهید باقری بررسی شد در جاسه ای با حضور فرماندار لامرد مسائل لازم  درخصوص علائم ترافیکی و هشدار دهنده در ورودی و خروجی و در طول  تونل شهید باقری مورد بررسی قرار گرفت.
مراسم تجلیل از دانش آموزان برتر مسابقات قرآن بخش علامرودشت برگزار گردید پیش آهنگ معاون فرماندار شهرستان لامرد در این مراسم با تاکید بر جایگاه انسان ساز قرآن کریم تکریم دانش آموزان قرآنی را عنصر محرک قوی در روند حرکت قرآنی دانش آموزان ارزیابی نمود
شورای فرهنگ عمومی شهرستان لامرد با حضور فرماندار شهرستان لامرد تشکیل گردید فرماندار لامرد گفت :شورای فرهنگ عمومی باید در حوزه تولید فرهنگی پیش قدم باشد.مولد ساز و کارهای فرهنگی باشد و مرجع مناسبی برای دیگر دستگاههای فعال در این حوزه  
افتتاح و کلنگ زنی جندین پروژه آبخیزداری توسط فرماندار شهرستان لامرد فرماندار شهرستان لامرد در مراسم افتتاح و کلنگ‌زنی  چندپروژه آبخیزداری گفت: اصل صرفه جویی در مصرف آب مهمترین پارامتر در حفظ منابع روسطحی و زیر سطحی آب می باشد تا نسل های آینده هم بتوانند از این نعمت الهی استفاده نمایند
حسین شبانی نژاد به سمت فرماندار شهرستان لامرد منصوب شد وزیر کشور در حکمی حسین شبانی نژاد را به سمت فرماندار شهرستان لامرد در استان فارس منصوب کرد. 

فرماندار

حسین شبانی نژاد

حسین شبانی نژاد

شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۶

وزیر کشور در حکمی حسین شبانی نژاد را به سمت فرماندار شهرستان لامرد در استان فارس منصوب کرد. 

IMG 4156

دکترعلوی نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی در این مراسم  فرمانداری را نهادی مقدس و متعلق به همه ی مردم دانست و گفت: خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی از دریچه این نهاد به مردم منتقل می شود و مردم از طریق فرمانداری، مسائل و مشکلات را پیگیری می کنند.

نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس افزود: شهرستان های لامرد و مهر یکی از مناطق مهم و استراتژیک برای استان فارس هستند و حل مشکل اشتغال لامرد و مهر و استان فارس در این منطقه پیش بینی و برنامه ریزی شده است و حال با توجه به بحران آب باید فرصت ها را برای تحقق این مهم فراهم کنیم که نیاز به فعالیت همگانی دارد و نقش فرمانداران در این منطقه بسیار پراهمیت است بنابراین آنچه باید در نظر بگیریم و سیاسی کاری را کنار بگذاریم و در مدیریت منطقه با فراجناحی برای حل مشکلات مردم قدم برداریم.
وی تصریح کرد: شهرستان لامرد با وجود مدیران جهادی رشدی شتابان داشته و این نتیجه عملکرد فراجناحی برای رشد و توسعه منطقه بوده است اما از زمانیکه بازی های سیاسی شروع شد و شاهد بودیم که سرعت رشد و توسعه آهسته تر شد و تلاشم این بوده که بصورت فراجناحی در خدمت مردم باشم و از تمام سلیقه ها استفاده کنم.

علوی با بیان اینکه پیشرفت خوبی در این دو سال با جذب اعتبارات برای شهرستان های لامرد و مهر حاصل شده که نتیجه تلاش و همراهی فرمانداران و مدیران بوده است، گفت: تغییر با آغاز هر دولتی، امری طبیعی است. آقای منصوری تودیع شدند و آقای حسینی فرماندار مستقل و معتدل تشریف آوردند و شاهد آن بودیم که از تمام جناح ها استفاده کردند و در آن روز معارفه او دست دوستی دراز کردیم و جناح رقیب هم بیایند و از این فرصت استفاده کنند و افرادی همراه ما در انتخابات نبودند اما با تمدید حکم آنان موافقت شد و منشاء خیر و برکت در منطقه شدند اما برخی عزیزان هم بودند که ما نسبت به آنان لطف داشتیم اما قدری کم لطفی کردند و تاجاییکه مدیران کل آنان را می خواستند و از آنان تعهد می گرفتند و یک خط قرمز ما رهبری است و خط قرمز دیگر هم دیگر مردم است که توهین به مردم و زمین گذاشتن کار مردم را تحمل نمی کنیم و برخورد خواهیم کرد.فرماندار جدید لامرد پس از دریافت حکم انتصاب خود با حضار سخن گفت

حسین شبانی نژاد فرماندار جدید لامرد توسعه اقتصادی اجتماعی را ضرورت جامعه دانست گفت: امروز جامعه نیاز به وحدت و همدلی دارد،جامعه ای که درون خودش وحدت نداشته باشد از قدرتهای بزرگ ضربه می خورد.
وی گفت: باتوجه به سیاست های اقتصاد مقاومتی مقام معظم رهبری باید برنامه ریزی شود که در زمینه مسائل اقتصادی ورود پیدا کنیم و براساس واقعیت ها و پتانسیلهای موجود لامرد با مردم حرف بزنیم و وعده دهیم اما شرایط شهرستان ما ویژه است که استاندار فارس آقای مهندس تبادار در توصیف آن چنین گفتند برنامه ریزی استان برای شهرستان لامرد اینطور است که عسلویه دیگر در شهرستان لامرد شکل گیرد.
فرماندار لامرد گفت: مطابق با افق آینده ای که نماینده دلسوز و مسئولان بزرگوار استان و کشور برای شهرستان لامرد درنظر گرفته اند و از این رو وظیفه همه ی است که در جذب سرمایه گذار تلاش کنیم.

شبانی نژاد از بخشداران خواست تا در زمینه شناسایی و جذب سرمایه گذاران تلاش کنند و اظهار کرد: بخشداران برنامه ریزی کنند و در مسائل جزئی ورود پیدا نکنند و سرمایه گذاران را شناسایی کرده تا بتوانیم صنایع پایین دستی آلومینیوم در منطقه ویژه اقتصادی را فعال کنیم و همکاری باهم در توسعه یافتگی شهرستان مشارکت داشته باشیم.

وی خطاب به مسئولان و اعضای شورای اداری لامرد گفت: شهرستان لامرد زادگاه وزیر پرافتخار و اخلاقمدار که در طول چهاردهه از انقلاب تلاش هایشان برای تک تک مردم واضح و روشن است و همه بر رفتارها و خدمات و دلسوزی های ایشان صحه می گذارند و حال مسئولان باید برای شهرستان برنامه داشته باشند و شهرستانی بسازیم هم آوازه آیت الله دکتر علوی.

حسین شبانی نژاد در ادامه گفت: خدمات بسیار زیادی توسط نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس در دوسال اخیر پیگیری شده است که واریز ۳۰ میلیارد تومان عوارض ارزش افزوده به حساب دهیاری ها و شهرداری ، تصویب کلیات شهرک مسکونی ۵۴ هزار نفری و آزادراه لامرد-پارسیان که به زودی عملیات اجرایی آن آغاز می شود و اهمیت این پروژه آنچنان است که در استان هرمزگان عنوان می شود.
اعتباراتی با پیگیریهای آقای علوی به تونل شهید باقری تزریق شده است و تمام تلاشم را خواهم کرد که تونل شهید باقری به زودی به مرحله بهره برداری برسد و دلهای خوب مردمان چاهورز و علامرودشت به شهرستان لامرد نزدیک تر شود.
وی از مسئولان خواست تا مردمداری را فراموش نکنند، گفت: مسئولان حواسشان به مردم باشد که مردم فقط خدا را دارند و امروز با چشمان خود می بینید، آن چیزی که موجب شکل گیری این جلسه شد؛ اراده خدا و قدرت خدا بود که فوق همه اراده ها و قدرت هاست.

IMG 4131

 IMG 4097

IMG 4170

گیشه امروز

فرماندار شهرستان لامرد در مراسم گرامیداشت شهدای طلبه شهرستان لامرد شرکت کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری لامرد با هدف شناخت بیشتر شهدای طلبه و ارج گذاری مقام شامخ شهیدان ا...

مدیریت و پرسنل ایستگاه هواپیمایی آسمان لامرد با فرماندار لامرد دیدار کردند

دغدغه همه مسوولین ارشد شهرستان و نماینده محترم فعالیت فراگیر فرودگاه و وجود پروازهای فعال می باشد...

مدیر عامل و مدیران ارشد منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر لامرد با فرماندار لامرد دیدار کردند

شبانی نژاد گفت زحمت کشان صنایع رو به گسترش لامرد مردان بزرگی هستند که شایسته تقدیر می باشند. ...

بخش چاهورز اولین ایستگاه سفرهای درون شهرستانی فرماندار جدید شهرستان لامرد

شبانی نژاد ایجاد فضای همدلی و دوستی و اتحاد با هدف تعالی این بخش و رفع محرومیت ها را شاه کلید حل ...

مسائل ترافیکی و راهنمایی تونل شهید باقری بررسی شد

در جاسه ای با حضور فرماندار لامرد مسائل لازم  درخصوص علائم ترافیکی و هشدار دهنده در ورودی و ...

تمامی حقوق برای وبگاه فرمانداری لامرد محفوظ است ، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Template Design:Dima Group