تازه های خبری:

همایش تجلیل از شهرداران و دهیاران شهرستان لامرد برگزار گردید. فرماندار لامرد گفت: ما از شوراهابرنامه منسجم ۴ ساله می‌خواهیم یعنی شورای پنجم باید یک برنامه مدون و مشخص برای چهار سال خود ارائه نماید.  
غرش هواپیمای چهار موتوره شرکت هواپیمایی ماهان  نویدبخش آینده ای روشن برای حمل و نقل هوایی شهرستان لامرد اولین پرواز هواپیمایی ماهان از مقصد تهران به لامردو بالعکس  انجام شد.  
فرمانداری لامرد به عطر پرچم حرم مطهر حضرت معصومه (س) معطر گردید فرماندار لامرد:دهه پر فروغ کرامت فرصت ارشمندی برای معرفی و شرح ویزگیها و خصوصیات ائمه اطهار و بخصوص حضرت معومه(س)و حضرت امام رضا(ع)می باشد.  
ستاد پاسداشت عفاف و حجاب شهرستان لامرد با حضور معاون فرماندار تشکیل گردید. پیشاهنگ :همه اندیشمندان نظر واحد دارند که اگر می خواهیم زندگی و خانوده  سالمی داشته باشیم باید در ابتدا جامعه سالمی را ایجاد کنیم.  
کارگاه آموزشی مهارتهای ارتباطی با همسر به همت دفتر امور بانوان فرمانداری لامرد تشکیل گردید شبانی نژاد:آموزش می‌تواند در استحکام و تداوم خانواده و همینطور جلوگیری از طلاق های ناخواسته در بین خانواده ها موثر باشد
پروژه انتقال آب از خلیج فارس به شهرستان لامرد به زودی آغاز خواهد میز سرمایه گذاری شهرستان لامرد با حضور فرماندار و کارشناسان ارشد اداره صنعت معدن و تجارت استان فارس در فرمانداری لامرد تشکیل گردید.
آغازین روز هفته بهزیستی با عطر شهدای گمنام معطر گردید پرسنل اداره بهزیستی شهرستان لامرد به اتفاق پیشاهنگ معاون فرماندار لامرد در شهدای گمنام به ساحت  این کبوتران پرکشیده ادای احترام کردند.
جلسه هماهنگی راه اندازی پروازی تهران-لامرد-تهران باحضور مدیر کل خدمات فرودگاهی ماهان برگزار شد. شهرستان لامرد در جنوب استان فارس و به استان هرمزگان و دیگر شهرستانهای همجوار ارتباط بسیار خوبی دارد
دیدار ریاست و پرسنل اداره بهزیستی شهرستان لامرد با فرماندار به مناسبت هفته بهزیستی 🔹فرماندار با اشاره به افزایش خدمات به نهاد های حمایتی  در دولت تدبیر و امید ابراز امیدواری کرد که ب

فرماندار

حسین شبانی نژاد

حسین شبانی نژاد

شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۶

وزیر کشور در حکمی حسین شبانی نژاد را به سمت فرماندار شهرستان لامرد در استان فارس منصوب کرد. 

IMG 4156

دکترعلوی نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی در این مراسم  فرمانداری را نهادی مقدس و متعلق به همه ی مردم دانست و گفت: خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی از دریچه این نهاد به مردم منتقل می شود و مردم از طریق فرمانداری، مسائل و مشکلات را پیگیری می کنند.

نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس افزود: شهرستان های لامرد و مهر یکی از مناطق مهم و استراتژیک برای استان فارس هستند و حل مشکل اشتغال لامرد و مهر و استان فارس در این منطقه پیش بینی و برنامه ریزی شده است و حال با توجه به بحران آب باید فرصت ها را برای تحقق این مهم فراهم کنیم که نیاز به فعالیت همگانی دارد و نقش فرمانداران در این منطقه بسیار پراهمیت است بنابراین آنچه باید در نظر بگیریم و سیاسی کاری را کنار بگذاریم و در مدیریت منطقه با فراجناحی برای حل مشکلات مردم قدم برداریم.
وی تصریح کرد: شهرستان لامرد با وجود مدیران جهادی رشدی شتابان داشته و این نتیجه عملکرد فراجناحی برای رشد و توسعه منطقه بوده است اما از زمانیکه بازی های سیاسی شروع شد و شاهد بودیم که سرعت رشد و توسعه آهسته تر شد و تلاشم این بوده که بصورت فراجناحی در خدمت مردم باشم و از تمام سلیقه ها استفاده کنم.

علوی با بیان اینکه پیشرفت خوبی در این دو سال با جذب اعتبارات برای شهرستان های لامرد و مهر حاصل شده که نتیجه تلاش و همراهی فرمانداران و مدیران بوده است، گفت: تغییر با آغاز هر دولتی، امری طبیعی است. آقای منصوری تودیع شدند و آقای حسینی فرماندار مستقل و معتدل تشریف آوردند و شاهد آن بودیم که از تمام جناح ها استفاده کردند و در آن روز معارفه او دست دوستی دراز کردیم و جناح رقیب هم بیایند و از این فرصت استفاده کنند و افرادی همراه ما در انتخابات نبودند اما با تمدید حکم آنان موافقت شد و منشاء خیر و برکت در منطقه شدند اما برخی عزیزان هم بودند که ما نسبت به آنان لطف داشتیم اما قدری کم لطفی کردند و تاجاییکه مدیران کل آنان را می خواستند و از آنان تعهد می گرفتند و یک خط قرمز ما رهبری است و خط قرمز دیگر هم دیگر مردم است که توهین به مردم و زمین گذاشتن کار مردم را تحمل نمی کنیم و برخورد خواهیم کرد.فرماندار جدید لامرد پس از دریافت حکم انتصاب خود با حضار سخن گفت

حسین شبانی نژاد فرماندار جدید لامرد توسعه اقتصادی اجتماعی را ضرورت جامعه دانست گفت: امروز جامعه نیاز به وحدت و همدلی دارد،جامعه ای که درون خودش وحدت نداشته باشد از قدرتهای بزرگ ضربه می خورد.
وی گفت: باتوجه به سیاست های اقتصاد مقاومتی مقام معظم رهبری باید برنامه ریزی شود که در زمینه مسائل اقتصادی ورود پیدا کنیم و براساس واقعیت ها و پتانسیلهای موجود لامرد با مردم حرف بزنیم و وعده دهیم اما شرایط شهرستان ما ویژه است که استاندار فارس آقای مهندس تبادار در توصیف آن چنین گفتند برنامه ریزی استان برای شهرستان لامرد اینطور است که عسلویه دیگر در شهرستان لامرد شکل گیرد.
فرماندار لامرد گفت: مطابق با افق آینده ای که نماینده دلسوز و مسئولان بزرگوار استان و کشور برای شهرستان لامرد درنظر گرفته اند و از این رو وظیفه همه ی است که در جذب سرمایه گذار تلاش کنیم.

شبانی نژاد از بخشداران خواست تا در زمینه شناسایی و جذب سرمایه گذاران تلاش کنند و اظهار کرد: بخشداران برنامه ریزی کنند و در مسائل جزئی ورود پیدا نکنند و سرمایه گذاران را شناسایی کرده تا بتوانیم صنایع پایین دستی آلومینیوم در منطقه ویژه اقتصادی را فعال کنیم و همکاری باهم در توسعه یافتگی شهرستان مشارکت داشته باشیم.

وی خطاب به مسئولان و اعضای شورای اداری لامرد گفت: شهرستان لامرد زادگاه وزیر پرافتخار و اخلاقمدار که در طول چهاردهه از انقلاب تلاش هایشان برای تک تک مردم واضح و روشن است و همه بر رفتارها و خدمات و دلسوزی های ایشان صحه می گذارند و حال مسئولان باید برای شهرستان برنامه داشته باشند و شهرستانی بسازیم هم آوازه آیت الله دکتر علوی.

حسین شبانی نژاد در ادامه گفت: خدمات بسیار زیادی توسط نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس در دوسال اخیر پیگیری شده است که واریز ۳۰ میلیارد تومان عوارض ارزش افزوده به حساب دهیاری ها و شهرداری ، تصویب کلیات شهرک مسکونی ۵۴ هزار نفری و آزادراه لامرد-پارسیان که به زودی عملیات اجرایی آن آغاز می شود و اهمیت این پروژه آنچنان است که در استان هرمزگان عنوان می شود.
اعتباراتی با پیگیریهای آقای علوی به تونل شهید باقری تزریق شده است و تمام تلاشم را خواهم کرد که تونل شهید باقری به زودی به مرحله بهره برداری برسد و دلهای خوب مردمان چاهورز و علامرودشت به شهرستان لامرد نزدیک تر شود.
وی از مسئولان خواست تا مردمداری را فراموش نکنند، گفت: مسئولان حواسشان به مردم باشد که مردم فقط خدا را دارند و امروز با چشمان خود می بینید، آن چیزی که موجب شکل گیری این جلسه شد؛ اراده خدا و قدرت خدا بود که فوق همه اراده ها و قدرت هاست.

IMG 4131

 IMG 4097

IMG 4170

گیشه امروز

همایش تجلیل از شهرداران و دهیاران شهرستان لامرد برگزار گردید.

فرماندار لامرد گفت: ما از شوراهابرنامه منسجم ۴ ساله می‌خواهیم یعنی شورای پنجم باید یک برنامه مدون...

غرش هواپیمای چهار موتوره شرکت هواپیمایی ماهان نویدبخش آینده ای روشن برای حمل و نقل هوایی شهرستان لا

اولین پرواز هواپیمایی ماهان از مقصد تهران به لامردو بالعکس  انجام شد. ...

فرمانداری لامرد به عطر پرچم حرم مطهر حضرت معصومه (س) معطر گردید

فرماندار لامرد:دهه پر فروغ کرامت فرصت ارشمندی برای معرفی و شرح ویزگیها و خصوصیات ائمه اطهار و بخص...

ستاد پاسداشت عفاف و حجاب شهرستان لامرد با حضور معاون فرماندار تشکیل گردید.

پیشاهنگ :همه اندیشمندان نظر واحد دارند که اگر می خواهیم زندگی و خانوده  سالمی داشته باشیم با...

کارگاه آموزشی مهارتهای ارتباطی با همسر به همت دفتر امور بانوان فرمانداری لامرد تشکیل گردید

شبانی نژاد:آموزش می‌تواند در استحکام و تداوم خانواده و همینطور جلوگیری از طلاق های ناخواسته در بی...

تمامی حقوق برای وبگاه فرمانداری لامرد محفوظ است ، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Template Design:Dima Group