تازه های خبری:

شرایط مطلوب فرودگاه لامرد و لزوم حمایت بیشتر اسدالهی فرماندار لامرد از فرودگاه بین المللی لامرد بازدید کرد و در جریان روند نصب تجهیزات جدید و فعالیت های عمرانی فرودگاه قرار گرفت
 کارگروه اشتغال شهرستان لامرد با حضور اسدالهی  فرماندار تشکیل گردید . ایجاد اشتغال پایدار مهمترین هدف فرماندار شهرستان لامرد  
شورای اداری شهرستان لامرد به ریاست فرماندار تشکیل گردید اسداللهی فرماندار لامرد در شورای اداری گفت:مدیرانی معتقد به سیاستهای دولت انتخاب میکنم 
دومین سفر فرماندار شهرستان لامرد به بخش علامرودشت با هدف رفع مشکلات و موانع موجود در دهستان خیرگو اسد الهی  فرماندار لامرد گفت:دهستان خیرگو در بخش بزرگ علامرودشت توانمندیهای بالقوه ای دارد که میتواند با حمایت به فعلیت برسد و برای کل شهرستان مفید باشد به گزارش ر
فرمانداری لامرد میزبان مدیران نفتی بود فرماندار لامرد در دیدار با امیر بنی کریمی مدیر منطقه پخش فرآورده های نفتی فارس گفت:هدر رفتن یا قاچاق سوخت به هر شکل آن را تضییع حق مردم منطقه می دانم و از این مسیله نخواهیم گذشت.
کمیته برنامه ریزی شهرستان لامرد به ریاست فرماندار تشکیل گردید فرماندار لامرد: نقش بخشداران در تخصیص اعتبارات دولتی و ملی پر رنگ تر می شود.
بخش مرکزی ایستگاه آخر دور اول سفرهای درون شهرستانی فرماندار لامرد پتانسیل های گردشگری از جمله شاخص ترین مواردی بود در بازدید فرماندار از بخش مرکزی شهرستان لامرد مورد توجه قرار گرفت
حضور فرماندار لامرد در مراسم تجلیل از قهرمان کشتی شهرستان لامرد رستگار قهرمان مسابقات کشتی پیشکسوتان بلغارستان هدیه خود را ازدست فرماندار لامرد دریافت کرد  
فرماندار شهرستان لامرد از منطقه عملیاتی پارسیان بازدید کرد اسداللهی با حضور در منطقه عملیاتی پارسیان از مراحل انجام آزادراه لامرد پارسیان نیز بازدید کرد
پتانسل های بخش علامرودشت بخصوص در حوزه کشاورزی منحصر به فرد است اسد اللهی فرماندار لامرد ضمن بازدید از بخش علامرودشت و ملاقات چهره به چهره با مدیران و مردم این بخش مشکلات موجود را مورد بررسی قرارد داد

فرماندار

 محمد اسداللهی

محمد اسداللهی

دوشنبه, ۰۱ آبان ۱۳۹۶

اسداللهی فرماندار لامرد در شورای اداری گفت:مدیرانی معتقد به سیاستهای دولت انتخاب میکنم 

WhatsApp Image 2017 11 13 at 12.05.31 PM

به گزارش روابط عمومی فرمانداری لامرد، محمد اسدالهی صبح امروز در جمع مدیران اداری شهرستان با بیان اینکه نظارت دقیقتری بر توزیع اعتبارات خواهم داشت، افزود: مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان؛ تلاش بیشتری برای جذب اعتبارات و مطالبه حقوق مردم داشته باشند.

وی ادامه داد: قبل از آمدن به لامرد در این فکر بودم که با پتانسیل‌های موجود در لامرد باید به مرکز استان کمک کنیم اما در بازدید از روستاها اینطور مشاهده نشد و باید از استان بخواهیم که در توسعه روستاها و محرمیت زدایی کمک کنند.  

اسدالهی با بیان اینکه به هیچ عنوان اجازه نمی دهم که قوانین و نظم اداری زیرپا گذاشته شود،  گفت: مدیران کل استانی؛ حق انتخاب مدیر جدید را دارند اما باید به تایید نماینده عالی دولت در شهرستان برسد.

وی در ادامه گفت: با حمایت هیچ جناح سیاسی نیامده‌ام که با جناح سیاسی بروم و برای رسیدن به پست هرگز تلاش نکرده ام و مدیون هیچ گروه و جریان سیاسی نیستم.

سرپرست فرمانداری لامرد از مدیران خواست که مسائل سیاسی را به حوزه اداری وارد نکنند و تنها در خدمت به مردم تلاش کنند و افزود: افرادی را برای حوزههای سیاسی انتخاب می کنم که سیاست های دولت را قبول داشته باشند و شک نکید اگر مسئولی در حوزه سیاسی تندروی کند، فورا عزل می شود.

اسدالهی با تاکید بر اینکه آرامش و امنیت کشور مدیون خون شهدا و ولایت فقیه است، گفت: مدیران، دهیاران و شوراها به ایجاد و حفظ شور و نشاط و فعال کردن حوزه های عمرانی و فرهنگی توجه داشته باشند.

اسدالهی با اشاره به اینکه مدیران در سفر به بخش ها و روستاها به قول ها پایبند باشند و به آنها عمل کنند، افزود: مدیران اداری تحت تاثیر فضای مجازی قرار نگیرید و بیایید در بین مردم و واقعیت ها را ببینید و مشکلات مردم را پیگیری کنید. 

وی ضمن توصیه به اصحاب رسانه در ایجاد آرامش و امید در جامعه، اظهار کرد: خبرنگاران در انعکاس پتانسیلهای لامرد و خدمات دولت تلاش کنند و مردم را ناامید نکنند.

سرپرست فرمانداری از مدیران اداری خواست تا با سرمایه گذاران همکاری داشته باشند و مشکلات در حوزه سرمایه گذاری را گزارش دهند.

اسدالهی در ادامه با بیان اینکه مدیران اداری از توان نماینده مردم در مجلس برای توسعه و پیشرفت شهرستان استفاده کنند ، گفت: دلگرمی مردم برای ما پشتیبانی است و اگر با مردم صادق باشیم ، آنها هم با ما صادق هستند.

وی در پایان گفت: ارزیابی مدیران بصورت  هر شش ماه یکبار انجام می شود و مدیرانی که خوش فکر و خالق ایده هستند را تجلیل می کنیم.

 WhatsApp Image 2017 11 13 at 10.05.26 AM

 WhatsApp Image 2017 11 13 at 12.05.31 PM1

WhatsApp Image 2017 11 13 at 10.05.26 AM1

گیشه امروز

شرایط مطلوب فرودگاه لامرد و لزوم حمایت بیشتر

اسدالهی فرماندار لامرد از فرودگاه بین المللی لامرد بازدید کرد و در جریان روند نصب تجهیزات جدید و ...

کارگروه اشتغال شهرستان لامرد با حضور اسدالهی فرماندار تشکیل گردید .

ایجاد اشتغال پایدار مهمترین هدف فرماندار شهرستان لامرد ...

شورای اداری شهرستان لامرد به ریاست فرماندار تشکیل گردید

اسداللهی فرماندار لامرد در شورای اداری گفت:مدیرانی معتقد به سیاستهای دولت انتخاب میکنم  ...

دومین سفر فرماندار شهرستان لامرد به بخش علامرودشت با هدف رفع مشکلات و موانع موجود در دهستان خیرگو

اسد الهی  فرماندار لامرد گفت:دهستان خیرگو در بخش بزرگ علامرودشت توانمندیهای بالقوه ای دارد ک...

تمامی حقوق برای وبگاه فرمانداری لامرد محفوظ است ، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Template Design:Dima Group