تازه های خبری:

اجرایی شدن آغاز عملیات باند دوم  و دوربرگردان های مسیر لامرد تونل شهید باقری در ایستگاه آخر شبانی نژاد فرماندار لامرد برنامه ریزی در سه مرحله کوتاه مدت ،میان مدت و بلند مدت را با توجه به هزینه بر بودن پروژه ها ضروری خواند و ایجاد پارکینگ اختصاصی در منطقه ویژه اقتصادی را از موارد مهم  درکاهش ترافیک در مسیر خروجی شهرستان لامرد به سمت  تونل شهید باقری عنوان کرد.
دیدار اعضای شورای اسلامی و منتخب این شورا به عنوان شهردار چاهورز با فرماندار لامرد شبانی  نژاد  اتحاد را کلید موفقیت های همه مجموعه ها عنوان کرد و گفت :تا زمانی که اتحاد خود را حفظ کنید و همواره پیوند بین شورا و شهردار دوستانه و در سایه تفاهم باشد شهر چاهورز پیشرفت خواهد کرد
آتش سوزی در مراتع شهرستان لامرد مهار شد حسین شبانی نژاد فرماندار لامرد: نیرو‌های منابع طبیعی، سپاه، اتش نشانی و هلال احمر، توانستند با عبور از منطقه صعب العبور و گرما، آتش را مهار کنند.
اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان لامرد در سال جدید با حضور شبانی نژاد فرماندار لامرد تشکیل گردید این جلسه با محوریت تبدیل به احسن مکان های آموزشی و همینطور تجاری‌سازی مکان های فرهنگی که کاربری آموزشی ندارنددر جهت ایجاد درآمد پایدار برای مجموعه آموزش و پرورش با مشارکت سرمایه گذاران برگزار گردید .
برگزاری ​نشست فعالان عرصه حمل و نقل کارخانه سیمان لامرد فرماندار لامرد : کارخانه سیمان لامرد الگویی خوب برای مراکز صنعتی در بکارگیری نیروهای بومی می باشد
بازدید سرزده فرماندار از استخر و مجموعه ورزشی تابناک لامرد فرماندار لامرد با اعلام عدم رضایت از روند تکمیل پروژه گفت : برای من قابل قبول نیست که چنین امکانات رفاهی بواسطه سهل انگاری یا عدم برنامه ریزی درست در نیمه راه تکمیل شدن متوقف بماند.
نشست پیگیری آموزش جوانان بومی جویای کار در سایت انرژی بر لامرد برگزار شد شبانی نژاد خبر داد:تفاهم نامه آموزش جوانان بومی (لامرد و مهر) جویای کار در سایت انرژی بر لامرد باحضور وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در لامرد به امضاء رسید
جلسه شورای اداری اشکنان با حضور فرماندار لامرد برگزار شد اولین جلسه شورای اداری بخش اشکنان با حضور فرماندار لامرد در سال جدید برگزار شد.
حسن نیا جای خود را به رضازاده در مدیریت پخش فرآورده های نفتی ناحیه لامرد داد. مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید پخش فرآورده های نفتی لامرددر فرمانداری لامرد انجام گرفت.
سامانه میز خدمت در سایت فرمانداری لامرد راه اندازی شد شبانی نژاد فرماندار لامرد تکریم ارباب رجوع ، تسریع در پاسخگویی به مردم و حل مشکلات از طریق فن آوری های نوین را ضروری خواند  

فرماندار

حسین شبانی نژاد

حسین شبانی نژاد

شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۶

پتانسیل های گردشگری از جمله شاخص ترین مواردی بود در بازدید فرماندار از بخش مرکزی شهرستان لامرد مورد توجه قرار گرفت

20171102 105647

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری لامرد اسدالهی فرماندار شهرستان لامرد به همراه بخشدار مرکزی و فرمانده نیروی انتظامی در بازدید از روستاهای دهستان سیگار با مردم حسین آباد خوارزو – کرزا – چاهنو سفلی – کندر عبدالرضا – کندر محمدی – پنگرویه – سیگار – دیدار و گفتگو کرد.
وی هدف از این دیدار را آشنایی با مردم و پتانسیل ها و نقاط ضعف و قوت روستاییان بیان کرد و اظهار داشت خود را متعلق به مجموعه شهرستان میدانم و تمام نقاط آن از مرکز شهرستان تا دورافتاده ترین روستا برایم یکسان خواهد بود و اجرای عدالت را از اهداف خود دانست .در ادامه وی ضمن اشاره به نیاز روستاها به ساختمان اداری ، این نوید را دادند که انشاءالله با حضور مسئولین در محل روستا مشکلات را پیگیری خواهند نمود.
وی تصریح کرد که بخشداری پل ارتباطی ما می باشد و این انتظار می رود که شوراها و دهیاری ها در تعامل با بخشداری توانایی های بالقوه را بالفعل کنند و افزود قطعا دهیاری که فعال تر در زمینه عمران و آبادی روستا ظاهر شود بهره بیشتری از اعتبارات شهرستان می برد و نگاه ویژه به مسائل فرهنگی که نیاز ضروری امروز جامعه است را به شوراها و دهیاری ها تاکید کرد.
نماینده عالی دولت در شهرستان لامرد در ادامه در بازدید از منطقه آبگرم آب باد، لامرد را نگین جنوب فارس و شهرستانی قابل توسعه دانست و تاکید نمود لامرد با وجود این پتانسیل ها ، توانایی توسعه در زمینه های گردشگری – کشاورزی و استفاده از انرژی خورشیدی را داراست که امیدواریم با جذب سرمایه گذار این مهم را در آینده به تحقق برسانیم.
فرماندار جدید لامرد حسن ختام بازدید امروز خود را به دیدار از خانواده شهید حاج عباس حیاتی اختصاص داد و از نزدیک با همسر شهید حیاتی دیدار و گفتگو کرد و با بازگو کردن جایگاه ویژه شهدا حفظ روحیه انقلابی و تلاش در جهت ارتقای کمی و کیفی شهرستان لامرد را وظیفه مدیران اجرایی و دلسوزان به نظام و انقلاب برشمرد

20171102 10350620171102 11245720171102 120818

در پنجمین روز از بازدیدهای دوره ای فرماندار جدید لامرد نوبت به دهستان ترمان رسید?

? اسداللهی فرماندار لامرد  در یک بازدید پنج ساعته که بخشدار مرکزی و اعضای شورای بخش وی را همراهی می کردند با دهیاران و شوراهای ناوبندی_لشکان_ترمان__قلعه غلام عبدالله_لشخره_ دیدار و گفتگو کرد.
فرماندار جدید لامرد هدف از این دیدار آشنایی با شوراهای اسلامی و معتمدین و پتانسیل های منطقه عنوان کرد و در ادامه افزود وظیفه خود می دانم که ارتباطات با مردم و شوراها دوستانه باشد و از نزدیک با آخرین نیازها و خواسته های مردمی در این مجموعه آشنا شوم.

?مهندس اسداللهی در جمع اهالی روستای ناوبندی نوید این را داد که در نوبت های بعدی از بخش های شهرستان ،با رویکرد جدید و با حضور مسئولین و به صورت دهستانی بازدید و به پیگیری و تصویب مصوبات لازم اهتمام ورزند. .
وی همچنین افزود زمانی که مسئولین از نزدیک مشکلات را لمس نکنند ، توانایی انجام آنچه که شایسته است را ندارند.
اسداللهی گفت مردم ما شایسته بهترین خدمات و امکانات هستند و امیدواریم بتوانیم در آینده ای نزدیک برای تمامی دهیاریهای شهرستان که ساختمان اداری ندارند یک ساختمان و پایگاه جهت انجام امور اداری بسازیم .
وی بخشداران و دهیاران را پل ارتباطی مردم و دولت دانست و افزود دهیاران نقش برجسته ای در روستا دارند و از دهیاران خواست که با همکاری شورا در سه مقوله عمرانی ، فرهنگی ، اقتصادی شاخص تر باشند، و با همراهی دستگاه های دولتی و خصوصی متناسب با کمبود ها و مشکلات روستا نقش آفرینی کنند .

?مقام عالی دولت در لامرد همچنین در دیدار با دهیار و شورای جدید و سابق ترمان تصریح کرد لامرد شهرستانی است با پتانسیل بالا و نیازمند اینکه مسئولین، مردم فرهیخته و توانمند و هوشیار این شهرستان را در زمینه های گردشگری ، کشاورزی ، اقتصادی آگاه سازند که اقتصاد آینده کشور روی چه موضوعاتی هدف گذاری شده است و مردم در همان مورد سرمایه گذاری کنند که اقتصاد خانواده و شهرستان به جریان افتد .

?اسداللهی فرماندار لامرد همچنین در دیدار با مردم روستای قلعه غلام عبدالله گفت دولت با تمام توان و ظرفیت خود از سرمایه گذاری های بخش خصوصی در روستاها حمایت می کند ، چون شکوفایی روستاها و تولید باعث اشتغال پایدار خواهد بود و در پایان از مجموعه استخر سر پوشیده روستا که توسط سرمایه گذار خصوصی هزینه میشود دیدن و در جریان روند پیشرفت آن قرار گرفت .

IMG 0126IMG 0136IMG 0155IMG 0169IMG 0206

گیشه امروز

اجرایی شدن آغاز عملیات باند دوم و دوربرگردان های مسیر لامرد تونل شهید باقری در ایستگاه آخر

شبانی نژاد فرماندار لامرد برنامه ریزی در سه مرحله کوتاه مدت ،میان مدت و بلند مدت را با توجه به هز...

دیدار اعضای شورای اسلامی و منتخب این شورا به عنوان شهردار چاهورز با فرماندار لامرد

شبانی  نژاد  اتحاد را کلید موفقیت های همه مجموعه ها عنوان کرد و گفت :تا زمانی که اتحاد ...

آتش سوزی در مراتع شهرستان لامرد مهار شد

حسین شبانی نژاد فرماندار لامرد: نیرو‌های منابع طبیعی، سپاه، اتش نشانی و هلال احمر، توانستند با عب...

اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان لامرد در سال جدید با حضور شبانی نژاد فرماندار لامرد تشکیل گرد

این جلسه با محوریت تبدیل به احسن مکان های آموزشی و همینطور تجاری‌سازی مکان های فرهنگی که کاربری آ...

برگزاری ​نشست فعالان عرصه حمل و نقل کارخانه سیمان لامرد

فرماندار لامرد : کارخانه سیمان لامرد الگویی خوب برای مراکز صنعتی در بکارگیری نیروهای بومی می باشد...

تمامی حقوق برای وبگاه فرمانداری لامرد محفوظ است ، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Template Design:Dima Group