فرماندار شهرستان لامرد در مراسم گرامیداشت شهدای طلبه شهرستان لامرد شرکت کرد به گزارش روابط عمومی فرمانداری لامرد با هدف شناخت بیشتر شهدای طلبه و ارج گذاری مقام شامخ شهیدان این همایش برگزار گردید
مدیریت و پرسنل ایستگاه هواپیمایی آسمان لامرد با فرماندار لامرد دیدار کردند دغدغه همه مسوولین ارشد شهرستان و نماینده محترم فعالیت فراگیر فرودگاه و وجود پروازهای فعال می باشد.
مدیر عامل و مدیران ارشد منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر لامرد با فرماندار لامرد دیدار کردند شبانی نژاد گفت زحمت کشان صنایع رو به گسترش لامرد مردان بزرگی هستند که شایسته تقدیر می باشند.
بخش چاهورز اولین ایستگاه سفرهای درون شهرستانی فرماندار جدید شهرستان لامرد شبانی نژاد ایجاد فضای همدلی و دوستی و اتحاد با هدف تعالی این بخش و رفع محرومیت ها را شاه کلید حل مشکلات عنوان کرد
مسائل ترافیکی و راهنمایی تونل شهید باقری بررسی شد در جاسه ای با حضور فرماندار لامرد مسائل لازم  درخصوص علائم ترافیکی و هشدار دهنده در ورودی و خروجی و در طول  تونل شهید باقری مورد بررسی قرار گرفت.
مراسم تجلیل از دانش آموزان برتر مسابقات قرآن بخش علامرودشت برگزار گردید پیش آهنگ معاون فرماندار شهرستان لامرد در این مراسم با تاکید بر جایگاه انسان ساز قرآن کریم تکریم دانش آموزان قرآنی را عنصر محرک قوی در روند حرکت قرآنی دانش آموزان ارزیابی نمود
شورای فرهنگ عمومی شهرستان لامرد با حضور فرماندار شهرستان لامرد تشکیل گردید فرماندار لامرد گفت :شورای فرهنگ عمومی باید در حوزه تولید فرهنگی پیش قدم باشد.مولد ساز و کارهای فرهنگی باشد و مرجع مناسبی برای دیگر دستگاههای فعال در این حوزه  
افتتاح و کلنگ زنی جندین پروژه آبخیزداری توسط فرماندار شهرستان لامرد فرماندار شهرستان لامرد در مراسم افتتاح و کلنگ‌زنی  چندپروژه آبخیزداری گفت: اصل صرفه جویی در مصرف آب مهمترین پارامتر در حفظ منابع روسطحی و زیر سطحی آب می باشد تا نسل های آینده هم بتوانند از این نعمت الهی استفاده نمایند
حسین شبانی نژاد به سمت فرماندار شهرستان لامرد منصوب شد وزیر کشور در حکمی حسین شبانی نژاد را به سمت فرماندار شهرستان لامرد در استان فارس منصوب کرد. 

فرماندار

حسین شبانی نژاد

حسین شبانی نژاد

شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۶

پتانسیل های گردشگری از جمله شاخص ترین مواردی بود در بازدید فرماندار از بخش مرکزی شهرستان لامرد مورد توجه قرار گرفت

20171102 105647

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری لامرد اسدالهی فرماندار شهرستان لامرد به همراه بخشدار مرکزی و فرمانده نیروی انتظامی در بازدید از روستاهای دهستان سیگار با مردم حسین آباد خوارزو – کرزا – چاهنو سفلی – کندر عبدالرضا – کندر محمدی – پنگرویه – سیگار – دیدار و گفتگو کرد.
وی هدف از این دیدار را آشنایی با مردم و پتانسیل ها و نقاط ضعف و قوت روستاییان بیان کرد و اظهار داشت خود را متعلق به مجموعه شهرستان میدانم و تمام نقاط آن از مرکز شهرستان تا دورافتاده ترین روستا برایم یکسان خواهد بود و اجرای عدالت را از اهداف خود دانست .در ادامه وی ضمن اشاره به نیاز روستاها به ساختمان اداری ، این نوید را دادند که انشاءالله با حضور مسئولین در محل روستا مشکلات را پیگیری خواهند نمود.
وی تصریح کرد که بخشداری پل ارتباطی ما می باشد و این انتظار می رود که شوراها و دهیاری ها در تعامل با بخشداری توانایی های بالقوه را بالفعل کنند و افزود قطعا دهیاری که فعال تر در زمینه عمران و آبادی روستا ظاهر شود بهره بیشتری از اعتبارات شهرستان می برد و نگاه ویژه به مسائل فرهنگی که نیاز ضروری امروز جامعه است را به شوراها و دهیاری ها تاکید کرد.
نماینده عالی دولت در شهرستان لامرد در ادامه در بازدید از منطقه آبگرم آب باد، لامرد را نگین جنوب فارس و شهرستانی قابل توسعه دانست و تاکید نمود لامرد با وجود این پتانسیل ها ، توانایی توسعه در زمینه های گردشگری – کشاورزی و استفاده از انرژی خورشیدی را داراست که امیدواریم با جذب سرمایه گذار این مهم را در آینده به تحقق برسانیم.
فرماندار جدید لامرد حسن ختام بازدید امروز خود را به دیدار از خانواده شهید حاج عباس حیاتی اختصاص داد و از نزدیک با همسر شهید حیاتی دیدار و گفتگو کرد و با بازگو کردن جایگاه ویژه شهدا حفظ روحیه انقلابی و تلاش در جهت ارتقای کمی و کیفی شهرستان لامرد را وظیفه مدیران اجرایی و دلسوزان به نظام و انقلاب برشمرد

20171102 10350620171102 11245720171102 120818

در پنجمین روز از بازدیدهای دوره ای فرماندار جدید لامرد نوبت به دهستان ترمان رسید?

? اسداللهی فرماندار لامرد  در یک بازدید پنج ساعته که بخشدار مرکزی و اعضای شورای بخش وی را همراهی می کردند با دهیاران و شوراهای ناوبندی_لشکان_ترمان__قلعه غلام عبدالله_لشخره_ دیدار و گفتگو کرد.
فرماندار جدید لامرد هدف از این دیدار آشنایی با شوراهای اسلامی و معتمدین و پتانسیل های منطقه عنوان کرد و در ادامه افزود وظیفه خود می دانم که ارتباطات با مردم و شوراها دوستانه باشد و از نزدیک با آخرین نیازها و خواسته های مردمی در این مجموعه آشنا شوم.

?مهندس اسداللهی در جمع اهالی روستای ناوبندی نوید این را داد که در نوبت های بعدی از بخش های شهرستان ،با رویکرد جدید و با حضور مسئولین و به صورت دهستانی بازدید و به پیگیری و تصویب مصوبات لازم اهتمام ورزند. .
وی همچنین افزود زمانی که مسئولین از نزدیک مشکلات را لمس نکنند ، توانایی انجام آنچه که شایسته است را ندارند.
اسداللهی گفت مردم ما شایسته بهترین خدمات و امکانات هستند و امیدواریم بتوانیم در آینده ای نزدیک برای تمامی دهیاریهای شهرستان که ساختمان اداری ندارند یک ساختمان و پایگاه جهت انجام امور اداری بسازیم .
وی بخشداران و دهیاران را پل ارتباطی مردم و دولت دانست و افزود دهیاران نقش برجسته ای در روستا دارند و از دهیاران خواست که با همکاری شورا در سه مقوله عمرانی ، فرهنگی ، اقتصادی شاخص تر باشند، و با همراهی دستگاه های دولتی و خصوصی متناسب با کمبود ها و مشکلات روستا نقش آفرینی کنند .

?مقام عالی دولت در لامرد همچنین در دیدار با دهیار و شورای جدید و سابق ترمان تصریح کرد لامرد شهرستانی است با پتانسیل بالا و نیازمند اینکه مسئولین، مردم فرهیخته و توانمند و هوشیار این شهرستان را در زمینه های گردشگری ، کشاورزی ، اقتصادی آگاه سازند که اقتصاد آینده کشور روی چه موضوعاتی هدف گذاری شده است و مردم در همان مورد سرمایه گذاری کنند که اقتصاد خانواده و شهرستان به جریان افتد .

?اسداللهی فرماندار لامرد همچنین در دیدار با مردم روستای قلعه غلام عبدالله گفت دولت با تمام توان و ظرفیت خود از سرمایه گذاری های بخش خصوصی در روستاها حمایت می کند ، چون شکوفایی روستاها و تولید باعث اشتغال پایدار خواهد بود و در پایان از مجموعه استخر سر پوشیده روستا که توسط سرمایه گذار خصوصی هزینه میشود دیدن و در جریان روند پیشرفت آن قرار گرفت .

IMG 0126IMG 0136IMG 0155IMG 0169IMG 0206

گیشه امروز

فرماندار شهرستان لامرد در مراسم گرامیداشت شهدای طلبه شهرستان لامرد شرکت کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری لامرد با هدف شناخت بیشتر شهدای طلبه و ارج گذاری مقام شامخ شهیدان ا...

مدیریت و پرسنل ایستگاه هواپیمایی آسمان لامرد با فرماندار لامرد دیدار کردند

دغدغه همه مسوولین ارشد شهرستان و نماینده محترم فعالیت فراگیر فرودگاه و وجود پروازهای فعال می باشد...

مدیر عامل و مدیران ارشد منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر لامرد با فرماندار لامرد دیدار کردند

شبانی نژاد گفت زحمت کشان صنایع رو به گسترش لامرد مردان بزرگی هستند که شایسته تقدیر می باشند. ...

بخش چاهورز اولین ایستگاه سفرهای درون شهرستانی فرماندار جدید شهرستان لامرد

شبانی نژاد ایجاد فضای همدلی و دوستی و اتحاد با هدف تعالی این بخش و رفع محرومیت ها را شاه کلید حل ...

مسائل ترافیکی و راهنمایی تونل شهید باقری بررسی شد

در جاسه ای با حضور فرماندار لامرد مسائل لازم  درخصوص علائم ترافیکی و هشدار دهنده در ورودی و ...

تمامی حقوق برای وبگاه فرمانداری لامرد محفوظ است ، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Template Design:Dima Group